Giełda Askot Baby


Już 1 października w Mega Askot przy ul. Zakrzowskiej 29 odbędzie się Giełda Askot Baby. Aktualni i przyszli rodzice będą mieli niepowtarzalną okazję, aby w jednym miejscu i czasie znaleźć odpowiednie dla siebie oferty promocyjne kilkunastu znanych firm. To dobra okazja m.in. dla tych, którzy chcą skompletować wyprawkę dla nowego członka rodziny, wybrać idealny wózek lub wprowadzić zmiany w pokoiku maluszka.

Aż 1600 m2 powierzchni na wrocławskim Zakrzowie daje wiele możliwości. Podczas giełdy swoje oferty zaprezentują znani i wyjątkowi producenci. Rodzice będą mieli niepowtarzalną okazję, by w jednym miejscu i czasie przebierać w promocjach i dobierać artykuły dla swoich maluszków, niezbędne zarówno w pierwszym okresie życia, jak i na późniejszych etapach rozwoju. Na Giełdzie Askot Baby znajdzie się wszystko, co niezbędne: począwszy od ubranek poprzez mebelki i pościele, aż do wózków i fotelików samochodowych.

Partnerzy Askot na tę okazję przyszykowali specjalne promocje giełdowe. Ponadto w okazyjnych cenach dostępne będą kosmetyki i produkty żywieniowe – warto dłużej porozmawiać ze specjalistami w tych dziedzinach, ponieważ pielęgnacja i żywienie mają ogromny wpływ na zdrowie i samopoczucie dziecka. Następnie warto skierować swoje kroki w stronę tego, co w dzieciństwie jest najwspanialsze, czyli zabawie. Zadaniem tej aktywności jest również edukacja. Przyjemna nauka jest możliwa dzięki odpowiednim zabawkom. Bezpieczne, dobrane do etapu i rozwoju powinny pomóc dzieciom poznawać świat i uczyć je kreatywności.

Dla wszystkich głodnych uczestników sobotniego wydarzenia przygotowaliśmy wyjątkową niespodziankę. Uczestnicy będą mogli rozsmakować się w tradycyjnych greckich daniach oraz zimnych przekąskach, które serwowane będą prosto z jedynego we Wrocławiu greckiego Food Trucka. Życzymy smacznego.

Na Giełdzie Askot Baby rodzice będą mogli znaleźć mnóstwo produktów stworzonych z myślą o dzieciach w atrakcyjnych cenach oraz uzyskać informacje od wykwalifikowanych ekspertów – wydarzenie daje wiele możliwości. Mega Askot zaprasza już w sobotę od 10:00 do 18:00!

fb_gielda-askot-baby_21