Bezpłatne Korepetycje z narodzin


Już 1 października rusza jesienna edycja warsztatów z narodzin dla przyszłych mam. Będzie to doskonała okazja do zdobycia teoretycznej jak i praktycznej wiedzy od wykwalifikowanych specjalistów. Warsztaty odbędą się w ramach Giełdy Askot Baby – skompletowanie wyprawki może być teraz jeszcze łatwiejsze.

 

Przyszłe mamy będą mogły dowiedzieć się m.in. jak przygotować się do porodu, w jaki sposób zadbać o pielęgnację noworodka. Prowadząca warsztaty położna, Beata Kostusik z Centrum Edukacji Mama, odpowie na ważne pytania uczestniczek i wskaże praktyczne rozwiązania. To dobra okazja, by skorzystać z bezpłatnych porad specjalistki. Dzięki temu, że warsztaty odbywają się przy okazji Giełdy Askot Baby, przyszłe mamy będą mogły skompletować wyjątkową wyprawkę. Znane marki specjalnie na 1 października przygotowały wyjątkowe rabaty. Na uczestników wydarzenia czekają akcesoria do karmienia, ubranka, foteliki idealne na pierwszą samochodową przejażdżkę i wiele innych niezbędnych produktów w atrakcyjnych cenach.

 

Korepetycje z narodzin odbędą się 1 października od godz. 12.30 do 14.00 w Mega Askot przy ul. Zakrzowskiej 29. Wystarczy wysłać zgłoszenie na adres: warsztaty@askot.home.pl, w treści podając swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu. Ponieważ liczba miejsc jest ograniczona – o udziale decyduje kolejność przesłania zgłoszeń.
16f9e78b8acddb66b0986b9f4d7be69f9