GIEŁDA W ASKOT – 11 MARZEC


Giełda w Askot zbliża się wielkimi krokami! To niepowtarzalna okazja by kupić nowy fotelik, wózek, zasięgnąć porady u specjalisty i skorzystać z atrakcji przygotowanych specjalnie dla Was. Już 11 marca odbędą się bezpłatne warsztaty dedykowane przyszłym i obecnym rodzicom. Czeka Was moc atrakcji takich jak licytacja i kuferek pełen niespodzianek. 

Nasza wiosenna edycja giełdy to prawdziwa okazja do zobaczenia nowości i skorzystania z super rabatów przygotowanych specjalnie na ten dzień. Wykwalifikowani eksperci chętnie doradzą w skompletowaniu wyprawki, wyborze bezpiecznego fotelika czy wózka oraz zaprezentują najnowsze kolekcje flagowych produktów.

W trakcie giełdy będą odbywać się także licytacje, na których będzie można zlicytować m.in. super wózek, bezpieczny fotelik i wiele innych atrakcyjnych produktów. Nie zabraknie  kuferka pełnego niespodzianek. Imprezę poprowadzi, jak zawsze w dobrym humorze, Maciek Stajniak.


Konkurs! „Napisz wierszyk o Giełdzie Askot Baby i wygraj sesję zdjęciową od Maybe Baby”

Już ostatni moment żeby wziąć udział w naszym konkursie facebookowym. Wystarczy, że pod tym postem: http://bit.ly/2n7gtDq dodasz krótki wierszyk o Giełdzie Askot Baby. Autor najlepszego wierszyka dostanie od nas bon na sesję zdjęciową od MaybeBaby. Czas zamieszczania wierszyków do piątku (10.03) do godziny 20:59. Ogłoszenie wyników w sobotę o godzinie 15:00 podczas Giełdy Askot Baby na ul. Zakrzowskiej 29. Poniżej regulamin konkursu:

Regulamin konkursu


Korepetycje z narodzin

Po chwilę wytchnienia zapraszamy na warsztaty dla przyszłych mam, które są prowadzone przez naszą położną – Beatę Kostusik. Pani Beata chętnie zdradzi Wam tajniki idealnej wyprawki i torby do szpitala. To także idealna okazja by uzyskać odpowiedzi na najbardziej nurtujące Was pytania. Położna pokaże jak prawidłowo kąpać i dbać o dzidziusia od pierwszych chwil życia. A to wszystko w przyjemnej, pełnej uśmiechu atmosferze.

Liczba miejsc na korepetycje z narodzin ograniczona – zapisz się już dziś! Wystarczy, że wyślesz nam maila na adres: warsztaty@askot.pl z imieniem i nazwiskiem na jakie zrobić mamy rezerwację.

Godziny korepetycji z narodzin: 13:00

Udział w korepetycjach jak zawsze bezpłatny!


Warsztaty Bezpieczny Maluch

Ogrom wiedzy o bezpieczeństwie dzieci przekaże Wam Kamil Kasiak, wykwalifikowany ratownik medyczny, podczas swojego autorskiego warsztatu Bezpieczny Maluch. Kamil to osoba z dużym doświadczeniem i wiedzą, zarówno teoretyczną jak i praktyczną. Podczas warsztatów zdradzi Wam tajniki pierwszej pomocy, jak się zachowywać podczas nagłych wypadków, pokaże na co zwracać uwagę podczas montowania fotelika i opowie o bezpiecznej podróży z maluchem. Jedno jest pewne, nie będziecie się nudzić!

Poniżej przeczytaj krótką relację Pauliny i jej wrażenia z warsztatów:

https://askot.pl/bezpieczny-maluch-warsztaty-ktore-warto-pojsc/

Liczba miejsc na warszaty Bezpieczny Maluch ograniczona – zapisz się już dziś! Wystarczy, że wyślesz nam maila na adres: warsztaty@askot.pl z imieniem i nazwiskiem, a także godziną na jaką mamy zrobić rezerwację.

Godziny warsztatów: 11:30 i 15:00

Udział w Warsztatach jak zawsze bezpłatny!

 .

Giełda Askot 11 marzec (sobota)

Gdzie? Mega Askot ul. Zakrzowska 29

Kiedy? 11 marzec od 10:00 do 18:00

.

Agenda Giełdy

11:00 Licytacja

11:30 Warsztaty Bezpieczny Maluch

13:00 Warsztaty Korepetycje z Narodzin

14:30 Licytacja

15:00 Ogłoszenie wyników konkursu: „Napisz wierszyk o Giełdzie Askot Baby i wygraj sesję zdjęciową od Maybe Baby

15:00 Warsztaty Bezpieczny Maluch

17:00 Licytacja