Giełda Askot Baby – edycja jesiennaJuż 7 października odbędzie się Giełda Askot Baby. To szczególne wydarzenie, gdzie na 1600m2 42 wystawców zaprezentuje swoją ofertę, w tym liczne nowości. Foteliki samochodowe, mebelki, wózki dziecięce, zabawki, kosmetyki, ubranka dla dzieci, odżywki, nosidełka, pościele, akcesoria dla dzieci – to wszystko będzie w specjalnych cenach, które poznacie w dniu wydarzenia! Będzie moc atrakcji, na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

To niepowtarzalna okazja by kupić nowy fotelik, wózek, zasięgnąć porady u specjalisty i skorzystać z atrakcji przygotowanych specjalnie dla Was. Już 7 października odbędą się bezpłatne warsztaty dedykowane przyszłym i obecnym rodzicom.

W trakcie Giełdy Askot Baby odbędą się liczne konkursy (chyba najwięcej spośród wszystkich edycji), w których będzie można wygrać atrakcyjne nagrody. Imprezę poprowadzi, jak zawsze w dobrym humorze, Maciej Stajniak.

Ruszyły już zapisy na warsztaty z położną i ratownikiem medycznym. 7 października w sobotę odbędą się szkolenia dla przyszłych oraz obecnych rodziców z zakresu bezpieczeństwa, pierwszej pomocy, pielęgnacji maluszka i nie tylko.Korepetycje z narodzin

Po chwilę wytchnienia zapraszamy na warsztaty dla przyszłych mam, które są prowadzone przez naszą położną – Beatę Kostusik. Pani Beata chętnie zdradzi Wam tajniki idealnej wyprawki i torby do szpitala. To także idealna okazja by uzyskać odpowiedzi na najbardziej nurtujące Was pytania. Położna pokaże jak prawidłowo kąpać i dbać o dzidziusia od pierwszych chwil życia. A to wszystko w przyjemnej, pełnej uśmiechu atmosferze.

Liczba miejsc na korepetycje z narodzin ograniczona – zapisz się już dziś! Wystarczy, że wyślesz nam maila na adres: warsztaty@askot.pl z imieniem i nazwiskiem na jakie zrobić mamy rezerwację.

Kiedy?

7 październik (sobota)

godzina:

12:30i 15:30

Gdzie?

Mega Askot ul. Zakrzowska 29

Udział w korepetycjach jak zawsze bezpłatny! 

Warsztaty Bezpieczny Maluch

Ogrom wiedzy o bezpieczeństwie dzieci przekaże Wam Kamil Kasiak, wykwalifikowany ratownik medyczny, podczas swojego autorskiego warsztatu Bezpieczny Maluch. Kamil to osoba z dużym doświadczeniem i wiedzą, zarówno teoretyczną jak i praktyczną. Podczas warsztatów zdradzi Wam tajniki pierwszej pomocy, jak się zachowywać podczas nagłych wypadków, pokaże na co zwracać uwagę podczas montowania fotelika i opowie o bezpiecznej podróży z maluchem. Jedno jest pewne, nie będziecie się nudzić!

Poniżej przeczytaj krótką relację Pauliny i jej wrażenia z warsztatów:

https://askot.pl/bezpieczny-maluch-warsztaty-ktore-warto-pojsc/

Liczba miejsc na warszaty Bezpieczny Maluch ograniczona – zapisz się już dziś! Wystarczy, że wyślesz nam maila na adres: warsztaty@askot.pl z imieniem i nazwiskiem, a także godziną na jaką mamy zrobić rezerwację.

Kiedy?

7 październik (sobota)

Godziny warsztatów: 11:00 i 14:30

Gdzie?

Mega Askot ul. Zakrzowska 29

Udział w korepetycjach jak zawsze bezpłatny!


 

Karmimy Was!

O Wasze podniebienia podczas, Giełdy Askot Baby, zadba Souvlaki Greek Truck – Food Truck z prawdziwie grecką kuchnią! W ich ofercie znajdziecie świeżutkie pity, souvlaki, sałatki i nie tylko.
Bazują na oryginalnych produktach sprowadzanych z Grecji!


Giełda Askot Baby

Gdzie? 

Mega Askot ul. Zakrzowska 29

Kiedy?

7 październik

sobota 10:00 – 18:00


A tak się bawiliśmy!


Lista wystawców:

REGULAMIN GIEŁDY ASKOT BABY 2017