Kiermasz fotelików oraz inne wakacyjne atrakcje!Wakacje w pełni!

Piękna pogoda sprzyja wyjazdom- zarówno krótkim jak i długim. Ale nie zależnie od tego na jaką podróż się zdecydujemy musimy pamiętać o bezpieczeństwie własnym i swoich dzieci.


Kiermasz fotelików samochodowych

To właśnie z myślą o najmłodszych Askot przygotował już 1 lipca wakacyjny kiermasz fotelików samochodowych marki Cybex, Recaro i Avionaut. Wybór bezpiecznego modelu warto zacząć od rozmowy z ekspertami. To właśnie oni wyjaśnią, czym kierować się przy zakupie. Podczas kiermaszu będzie można skorzystać z fachowych porad specjalistów oraz niezależnych ratowników medycznych, którzy poprowadzą bezpłatne wykłady na temat prawidłowego przewożenia dzieci w samochodzie. Ponadto, 1 lipca przy zakupie fotelika samochodowego każdy w prezencie otrzyma niespodziankę, która z pewnością umili każdą podróż malucha.
Warto odwiedzić sklepy Askot i sprawdzić gorące wakacyjne rabaty.

Podczas kiermaszu będziecie Państwo mieli możliwość wysłuchania oraz porozmawiania z ekspertem z zakresu bezpieczeństwa i montażu fotelików.


Wakacyjny niezbędnik małego podróżnika

Z myślą o wakacjach przygotowaliśmy również wakacyjny niezbędnik małego podróżnika. Znajdziecie w nim produkty które na pewno znajda swoje zastawanie podczas letnich wyjazdów. Wszystkie te pozycje przez okres wakacyjny będą dostępne w super promocyjnych cenach. Znajdziecie tak m.in. kremy z filtrami i preparaty na komary, nocniki turystyczne i poduszki do samochodu, roletki przeciwsłoneczne i inne produkty do samochodu, łóżeczko turystyczne oraz kubeczki podróżne. To tylko kilka pozycji, pozostałe można zobaczyć tutaj: niezbędnik wakacyjny.


Ekspert Lovi

To nie wszystkie atrakcje jakie czekają na Państwa w ten lipcowy weekend. W sobotę 1 lipca odbędzie się także spotkanie z “Expertem” Lovi, a dokładnie premiera nowego laktatora elektrycznego Lovi Expert. Jest to najnowszy produkt znanej od lat marki Lovi który dzięki nowej technologii 3D PUMPING efektywnie i delikatnie odciąga pokarm. Zaawansowana technologia maksymalnie odwzorowuje proces ssania piersi przez dziecko. Tego dnia do Państwa dyspozycji na każdym oddziale będą specjaliści z ramienia firmy Lovi, którzy chętnie zademonstrują nowy laktator i pomogą dobrać wyprawkę. Z tej okazji na cała markę Lovi przewidujemy dodatkowy rabat.  Kliknij i sprawdź naszą ofertę produktów Lovi online: produkty Lovi.


Kiermasz mebli

Już 1 lipca ruszamy z corocznym kiermaszem mebli i pościeli. Dla wszystkich planujących remont i przygotowujących się do narodzin dziecka, mamy specjalne oferty promocyjne. Meble Pinio, Vox i Bellamy, materace Fiki Miki, pościele Amy, Ceba baby i Motherhood będzie można kupić z dodatkowym rabatem. Akcja potrwa do końca sierpnia.

Co?

  • Kiermasz fotelików samochodowych
  • Spotkanie z ekspertem Lovi
  • Kiermasz mebli

Gdzie?

Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu przy ul. Zakrzowska 29 we Wrocławiu – budynek MegaAskot

Kiedy?

Już w najbliższą sobotę, 1 lipca.