Nowe pokoiki Pinio


Dwa nowe dziecięce pokoiki od firmy Pinio już są! Kolekcje Marsylia MDF i I’ga możecie już zobaczyć w Askocie przy ulicy Braniborskiej 70. Umeblowanie stanowi przykładowe zestawienie produktów i może być dla Was inspiracją jak urządzić swój dziecięcy pokoik!

Kolekcja I’ga charakteryzują się skandynawskim designem, nakładki w urocze grochy nadadzą niepowtarzalnego charakteru, można je w każdej chwili zdemontować. Meble wykonane są z najwyższej jakości płyty laminowanej oraz naturalnego laminowanego drewna bukowego.

Kolekcja Marsylia MDF przypomina mebelki z francuskich domków plażowych, jest romantyczna i delikatna. Tabliczki-dekory występują w języku francuskim: plaża, morze, słońce. Mebelki posiadają system cichego zamykania.

Całości dopełniają niebanalne dodatki. Urocze lampki w liski i w grochy, słodkie pompony to tylko część naszej propozycji. Jeśli chcesz zobaczyć więcej koniecznie odwiedź nasz sklep. W razie jakichkolwiek pytań nasi pracownicy chętnie pomogą, doradzą i odpowiedzą na Wasze pytania. Serdecznie zapraszamy!

Kolekcję Pinio możecie również zobaczyć online w naszym esklepie.