Świąteczny Kiermasz fotelików i zabawekJuż 2 grudnia zapraszamy na Kiermasz fotelików i zabawek.

Do każdego fotelika zabawka gratis!To właśnie z myślą o najmłodszych Askot przygotował 2 grudnia świąteczny kiermasz fotelików samochodowych marki Cybex, Recaro, Avionaut i Joie. Wybór bezpiecznego modelu warto zacząć od rozmowy z ekspertami. To właśnie oni wyjaśnią, czym kierować się przy zakupie. Podczas kiermaszu będziecie mogli skorzystać z fachowych porad specjalistów oraz niezależnych ratowników medycznych, którzy poprowadzą bezpłatne wykłady na temat prawidłowego przewożenia dzieci w samochodzie. Ponadto, 2 grudnia przy zakupie fotelika samochodowego każdy w prezencie otrzyma zabawkę.

Podczas kiermaszu będziecie mieli możliwość wysłuchania oraz porozmawiania z ekspertem z zakresu bezpieczeństwa i montażu fotelików.

Foteliki:

w mega cenach!


Nie masz prezentu na Mikołajki? To wspaniała okazja, aby znaleźć idealny upominek dla swojej pociechy. Wybrane serie zabawek do -15% taniej.Bezpieczny Maluch – warsztaty na które każdy rodzic powinien pójść

Ogrom wiedzy o bezpieczeństwie dzieci przekaże Wam Kamil Kasiak, wykwalifikowany ratownik medyczny, podczas swojego autorskiego warsztatu Bezpieczny Maluch. Kamil to osoba z dużym doświadczeniem i wiedzą, zarówno teoretyczną jak i praktyczną. Podczas warsztatów zdradzi Wam tajniki pierwszej pomocy, jak się zachowywać podczas nagłych wypadków, pokaże na co zwracać uwagę podczas montowania fotelika i opowie o bezpiecznej podróży z maluchem. Jedno jest pewne, nie będziecie się nudzić!

Poniżej przeczytaj krótką relację Pauliny i jej wrażenia z warsztatów:

https://askot.pl/bezpieczny-maluch-warsztaty-ktore-warto-pojsc/

Liczba miejsc na warszaty Bezpieczny Maluch ograniczona – zapisz się już dziś! Wystarczy, że wyślesz nam maila na adres: warsztaty@askot.pl z imieniem i nazwiskiem, a także godziną na jaką mamy zrobić rezerwację.

Godziny warsztatów: 11:00 i 13:00

Udział w Warsztatach jak zawsze bezpłatny!


 


Bezpłatna i profesjonalna sesja fotograficzna – pamiątka na całe życie

Przyjdź na prawdziwą sesję fotograficzną w Sklepie Askot!
Prawdziwy fotograf, wspaniałe zabawki, najlepszy sklep! Nie może zabraknąć Twojego maluszka!
Nie prowadzimy wcześniejszych zapisów na sesję zdjęciową. Aby zapisać się na sesję, wystarczy pojawić się w sklepie w dniu eventu. Postaramy się sfotografować każde zgłoszone dziecko, jednak w wypadku bardzo dużej liczby chętnych o udziale w sesji decyduje kolejność zapisania się na sesję zdjęciową w dniu eventu w sklepie.Co?

  • Kiermasz fotelików samochodowych,
  • Kiermasz zabawek,
  • Profesjonalna sesja fotograficzna dla dzieci

Gdzie?

Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu przy ul. Zakrzowska 29 we Wrocławiu – budynek MegaAskot


Kiedy?

Sobota, 2 grudzień

10:00 – 18:00