Świąteczny Kiermasz fotelików i zabawekJuż 1 grudnia zapraszamy na KIERMASZ FOTELIKÓW I ZABAWEK!W kiermaszu będą brały udział firmy fotelikowe:

zabawkowe:


Dlaczego warto przyjść?

1. To świetna okazja żeby kupić bezpieczny fotelik i wymarzoną zabawkę w lepszych cenach!
2. Tego dnia będzie więcej doradców i przedstawicieli, którzy będą służyli swoją cenną radą.
3. Warto wziąć udział w bezpłatnych warsztatach „Bezpieczny Maluch”, które są prowadzone przez wykwalifikowanego ratownika medycznego.
4. Moc atrakcji i niespodzianek!

Szukasz fotelika pierwszego lub następnego?
Wybór bezpiecznego fotelika warto zacząć od rozmowy z ekspertami. To właśnie oni wyjaśnią, czym kierować się przy zakupie. Dobiorą i przymierzą fotelik, który będzie pasować do dziecka i samochodu. Podczas kiermaszu będziecie mogli skorzystać z fachowych porad specjalistów oraz niezależnych ratowników medycznych, którzy poprowadzą bezpłatne wykłady na temat prawidłowego przewożenia dzieci w samochodzie. Ponadto, 1 grudnia do każdego fotelika (wyżej wymienionych firm) dostaniesz atrakcyjną zabawkę za 1 zł.

Podczas kiermaszu będziecie mieli możliwość wysłuchania oraz porozmawiania z ekspertem z zakresu bezpieczeństwa i montażu fotelików.


Nie masz prezentu na Mikołajki?

To wspaniała okazja, aby znaleźć idealny upominek dla swojej pociechy. Wybrane serie zabawek taniej nawet do -15%!

Oprócz tego do zabawek będą dołączane upominki.

 


Bezpieczny Maluch – warsztaty na które każdy rodzic powinien pójść

Ogrom wiedzy o bezpieczeństwie dzieci przekaże Wam Kamil Kasiak, wykwalifikowany ratownik medyczny, podczas swojego autorskiego warsztatu Bezpieczny Maluch. Kamil to osoba z dużym doświadczeniem i wiedzą, zarówno teoretyczną jak i praktyczną. Podczas warsztatów zdradzi Wam tajniki pierwszej pomocy, jak się zachowywać podczas nagłych wypadków, pokaże na co zwracać uwagę podczas montowania fotelika i opowie o bezpiecznej podróży z maluchem. Jedno jest pewne, nie będziecie się nudzić!

Poniżej przeczytaj krótką relację Pauliny i jej wrażenia z warsztatów:

https://askot.pl/bezpieczny-maluch-warsztaty-ktore-warto-pojsc/

Liczba miejsc na warszaty Bezpieczny Maluch ograniczona – zapisz się już dziś! Wystarczy, że wyślesz nam maila na adres: warsztaty@askot.pl z imieniem i nazwiskiem, a także godziną na jaką mamy zrobić rezerwację.

Godziny warsztatów: 11:00 i 13:00

Udział w Warsztatach jak zawsze bezpłatny!Co?

  • Kiermasz fotelików samochodowych,
  • Kiermasz zabawek

Gdzie?

Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu przy ul. Zakrzowskiej 29 we Wrocławiu – budynek MegaAskot


Kiedy?

Sobota 01.12.

10:00 – 18:00