Świąteczny Kiermasz Fotelików i Zabawek  


kiermasz-fotelikow-i-zabawek
Już 3 grudnia w Mega Askot przy ul. Zakrzowskiej 29 odbędzie się Świąteczny Kiermasz Fotelików i Zabawek. Znane i lubiane marki przygotowały moc atrakcji i niespodzianek. Produkty: Dumel, Fisher-Price, Chicco i Smily Play będą dostępne w promocyjnych cenach. Ponadto Askot w trosce o bezpieczeństwo kobiet w ciąży 3 grudnia uruchomi wypożyczalnie pasów samochodowych BeSafe dla przyszłych Mam.
 .
Kiermasz Fotelików 
.
Askot wspólnie z markami: Recaro, Cybex, Romer i Avionaut przygotował specjalne rabaty. Idealnie dobrany świąteczny prezent? Daleka świąteczna podróż? – Jest wiele powodów, by sprawdzić promocje na foteliki samochodowe w Askot. Wybór bezpiecznego modelu warto zacząć od rozmowy z ekspertami. To właśnie oni wyjaśnią, czym kierować się przy zakupie. Podczas Świątecznego Kiermaszu będzie można skorzystać z fachowych porad specjalistów oraz niezależnych ratowników medycznych, którzy poprowadzą bezpłatne wykłady na temat prawidłowego przewożenia dzieci w samochodzie. Ponadto 3 grudnia przy zakupie fotelika samochodowego każdy w prezencie otrzyma zabawkę. Do wyboru będą m.in. zabawki Fisher-Price, Hot Wheels, Play-Doh, Barbie, Ever After High oraz zastawy Playmobil. Pula wszystkich podarunków do zakupionych fotelików będzie dostępna już od godziny 10:00. Warto odwiedzić sklepy Askot i sprawdzić gorące rabaty w sam raz na Święta. Wybór bezpiecznego fotelika jest jednym z najważniejszych – czas na komfortowy i pewny model.
 .
Kiermasz Zabawek w Mega Askot
 .
Świątecznych atrakcji ciąg dalszy. Wszystkie dzieci lubią zabawki i kochają prezenty! To właśnie one dostarczają wiele radości i wspierają rozwój maluchów. Ulubione zabawki wszystkich maluchów 3 grudnia będą dostępne w mega niskich cenach. Promocje oraz dodatkowe atrakcje przygotowały marki: Fisher-Price, Chicco, Dumel i Smily Play.
 .
Askot i Smily Play
 .
Askot wraz z marką Smily Play dla najmłodszych przygotował mega niespodziankę. Podczas trwającego Kiermaszu odbędzie się profesjonalna, bezpłatna sesja zdjęciowa. Twoja pociecha stanie przed obiektywem w roli kucharza. Dodatkowo przez cały dzień będzie można testować mówiące, edukacyjne zabawki na placu zabaw Smily Play w Mega Askot.
03_12_kiermasz