Targi Askot Baby – czas na wspomnienia

Targi Askot Baby już za nami. Wszystkim klientom, wystawcom i partnerom wydarzenia bardzo dziękujemy za udział. Wyjątkowa atmosfera to zasługa przede wszystkim odwiedzających. Dzięki zdjęciom możemy zatrzymać wspomnienia na dłużej.

 

Weekend 23 i 24 kwietnia w Mega Askot był inny niż wszystkie. Kolejna edycja Targów Askot Baby cieszyła się jeszcze większym zainteresowaniem. Nad udanymi zakupami czuwali konsultanci marek. Dzięki nim rodzice mogli dokładnie poznać wybrane produkty i dowiedzieć się, które rozwiązanie jest najbliższe ich potrzebom. Wielu klientów Targów zdobyło specjalną premię za zakupy. Koło nagród i rabatów mogło przynieść prawdziwe szczęście: wiedzą o tym zwłaszcza ci, którzy sięgnęli po nagrody główne.

Dużą popularność zyskały bezpłatne warsztaty, które odbyły się 23 kwietnia. W czasie Korepetycji z narodzin – Beata Kostusik z Centrum Edukacji Mama – opowiedziała przyszłym rodzicom, jak przygotować się do narodzin dziecka. Popularność spotkań z położną rośnie – mamy nadzieję, że niedługo znowu się zobaczymy. Sukcesem okazały się również wykłady „Bezpieczny maluch”. Ratownik medyczny ciekawie opowiedział o zasadach pierwszej pomocy udzielanej noworodkom, a wiedzę uzupełnił dokładnymi wskazówkami.

W niedzielę można było skorzystać z USG 4D, które pokazuje ruchy dziecka,a przy odrobinie szczęścia można zobaczyć nawet pierwszy uśmiech. Dziękujemy Medfeminie za miło spędzony czas.

Dobrą atmosferę ilustrują zdjęcia. Czas na garść wspomnień w oczekiwaniu na kolejne wydarzenia w Askot.

Targi Askot Baby1

Zakręć kołem i wygraj nagrodę!

Targi Askot Baby2

Świetne gadżety sprawdzą się w każdej sytuacji: nocnik, który możesz zabrać ze sobą wszędzie i Fill’n Squeeze absolutny hit dla zdrowo zakręconych mam.

Targi Askot Baby3

Nasza położna Beata Kostusik jak zwykle uśmiechnięta i pełna energii.

Targi Askot Baby4

Targi Askot baby5

Ratownik medyczny Kamil Kasia jest w swoim żywiole.

Targi Askot Baby6

Targi Askot baby 7

Targi Askot baby8

Pani Magdalena Dryhusz z Medfeminy z uroczym Medfeminiątkiem

Targi Askot Baby9

USG 4D to na tym sprzęcie mogłyście pooglądać swoje przyszłe słoneczka.

Targi Askot baby 10