Targi Askot Baby 13-14 maj
Już 13 i 14 maja odbędą się Targi Askot Baby. To jedyne takie wydarzenie w roku, gdzie przez dwa dni na 1600m2 38 wystawców zaprezentuje swoją ofertę. Foteliki samochodowe, mebelki, wózki dziecięce, zabawki, kosmetyki, ubranka dla dzieci, odżywki, nosidełka, pościele, akcesoria dla dzieci – to wszystko będzie w specjalnych cenach, które poznacie w dniu wydarzenia! Będzie moc atrakcji, na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

To niepowtarzalna okazja by kupić nowy fotelik, wózek, zasięgnąć porady u specjalisty i skorzystać z atrakcji przygotowanych specjalnie dla Was. Już 13 maja odbędą się bezpłatne warsztaty dedykowane przyszłym i obecnym rodzicom.

W trakcie Targów Askot Baby będą liczne konkursy m.in. Koło Fortuny, na których będzie można wykręcić super nagrodę, magiczny kuferek dla małych odkrywców i jeszcze parę niespodzianek mamy na ten dzień przygotowanych. Imprezę poprowadzi, jak zawsze w dobrym humorze, Maciek Stajniak.

Ruszyły już zapisy na warsztaty z położną i ratownikiem medycznym. Już 13 maja w sobotę odbędę się szkolenia dla przyszłych oraz obecnych rodziców z zakresu bezpieczeństwa, pierwszej pomocy, pielęgnacji maluszka i nie tylko.Korepetycje z narodzin

Po chwilę wytchnienia zapraszamy na warsztaty dla przyszłych mam, które są prowadzone przez naszą położną – Beatę Kostusik. Pani Beata chętnie zdradzi Wam tajniki idealnej wyprawki i torby do szpitala. To także idealna okazja by uzyskać odpowiedzi na najbardziej nurtujące Was pytania. Położna pokaże jak prawidłowo kąpać i dbać o dzidziusia od pierwszych chwil życia. A to wszystko w przyjemnej, pełnej uśmiechu atmosferze.

Liczba miejsc na korepetycje z narodzin ograniczona – zapisz się już dziś! Wystarczy, że wyślesz nam maila na adres: warsztaty@askot.pl z imieniem i nazwiskiem na jakie zrobić mamy rezerwację.

Kiedy?

13 maj (sobota)

godzina:

12:30 (brak miejsc!) i 15:30 (brak miejsc!)

Gdzie?

Mega Askot ul. Zakrzowska 29

Udział w korepetycjach jak zawsze bezpłatny! 

Warsztaty Bezpieczny Maluch

Ogrom wiedzy o bezpieczeństwie dzieci przekaże Wam Kamil Kasiak, wykwalifikowany ratownik medyczny, podczas swojego autorskiego warsztatu Bezpieczny Maluch. Kamil to osoba z dużym doświadczeniem i wiedzą, zarówno teoretyczną jak i praktyczną. Podczas warsztatów zdradzi Wam tajniki pierwszej pomocy, jak się zachowywać podczas nagłych wypadków, pokaże na co zwracać uwagę podczas montowania fotelika i opowie o bezpiecznej podróży z maluchem. Jedno jest pewne, nie będziecie się nudzić!

Poniżej przeczytaj krótką relację Pauliny i jej wrażenia z warsztatów:

https://askot.pl/bezpieczny-maluch-warsztaty-ktore-warto-pojsc/

Liczba miejsc na warszaty Bezpieczny Maluch ograniczona – zapisz się już dziś! Wystarczy, że wyślesz nam maila na adres: warsztaty@askot.pl z imieniem i nazwiskiem, a także godziną na jaką mamy zrobić rezerwację.

Kiedy?

13 maj (sobota)

Godziny warsztatów: 11:00 (brak miejsc!) i 14:30 (brak miejsc!)

Gdzie?

Mega Askot ul. Zakrzowska 29

Udział w korepetycjach jak zawsze bezpłatny!

Udział w Warsztatach jak zawsze bezpłatny!


 

Karmimy Was!

O Wasze podniebienia podczas, Targów Askot Baby, zadba Souvlaki Greek Truck – Food Truck z prawdziwie grecką kuchnią! W ich ofercie znajdziecie świeżutkie pity, souvlaki, sałatki i nie tylko.
Bazują na oryginalnych produktach sprowadzanych z Grecji!


Targi Askot Baby

Gdzie? 

Mega Askot ul. Zakrzowska 29

Kiedy?

13 i 14 maj

sobota 10:00 – 18:00

niedziela 10:00 -16:00


A tak bawiliśmy się ostatnio!


Lista wystawców: