B.BOX – BIDON IDEALNY?Jak chyba każdej mamie, znalezienie idealnego bidonu zajęło mi bardzo dużo czasu. Jeden niekapek, który jednak kapie, w kolejnym nie taki ustnik, a z kolei ostatni w ogóle nie wzbudził zainteresowania! Do kolejnych prób znalezienia bidonu idealnego podchodziłam z negatywnym nastawieniem, aż tu nagle zobaczyłam bidon firmy B.BOX, pomyślałam że jest to jakiś pomysł, bardzo spodobała mi się rurka z obciążeniem na dole, ale o tym później. Co prawda cena bidonu na początku nie wydawała mi się dość przyjemna, jednak postanowiłam, że jest to ostatni bidon, który kupuję!

Teraz trochę o samym bidonie, najbardziej zaciekawiła mnie, jak wyżej wspomniałam, rurka w bidonie, która na dole ma obciążenie, dzięki któremu nasze dziecko może napić się swojego ulubionego napoju w każdej pozycji. Jeżeli obrócimy bidon, to elastyczna rurka spadnie co pozwoli Naszemu maluchowi pić tak jak z butelki.Bidon posiada też wyprofilowane uchwyty, które łatwo będzie chwycić maluszkowi. Pojemność bidonu to 240 ml, możemy myć go w zmywarce, a rurki w bardzo prosty sposób możemy wymienić. Możemy dokupić do kubka zestaw rurek ze specjalną szczoteczką do czyszczenia ich. Oczywiście kubek nie zawiera BPA, Ftalanów i PVC. Bidon idealnie sprawdzi się dla dzieci w każdym wieku, niezastąpiony na spacerach czy podczas domowych posiłków.

Co do wyglądu, bidon możemy kupić w kilku kolorach, na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

Rurka jest chowana w specjalny otwór za pomocą specjalnej zatyczki. Jest bardzo wytrzymały, przetestowany przez zbuntowanego roczniaka, ląduje na podłodze minimum 10 razy dziennie i nic się z nim nie stało! Co prawda czasami zatyczka odpadnie, ale bez problemu możemy ją szybko zamontować na swoim miejscu.Jak wspominałam bidon nie należy do najtańszych, ale zdecydowanie jest wart swojej ceny! Jest odporny na upadki, szczelny, nic nie przecieka a z rurki się nic nie wylewa, jeżeli chodzi o moje wymagania dotyczące bidonu, to B.BOX, spełnia je wszystkie!

Z czystym sumieniem mogę go polecić! 🙂Paulina

Jestem młodą mamą, dla której najważniejsze jest zdrowe i spokojne dzieciństwo mojej kruszynki. Z całego serca chcę zapewnić jej najlepszą opiekę pod słońcem. Staram się w pierwszej kolejności stawiać na instynkt macierzyński, jednak czasami jak każdy potrzebuję dobrych rad.