B.BOX – portfel na akcesoria do przewijania


Chciałam podzielić się z Wami moim ostatnim odkryciem. Mianowicie jest to portfel na akcesoria do przewijania firmy B.box, naprawdę bardzo praktyczny gadżet! Odkąd go mam, zawsze towarzyszy mi podczas spacerów i podróży.

.

.

Wygląd i funkcjonalności

Z wyglądu przypomina plastikowy portfel. Dużym plusem jest to, że występuje w wielu opcjach kolorystycznych. Ja zdecydowałam się na opcję fioletowo-zieloną. To praktyczne akcesorium to taki przenośny przewijak – możesz przewinąć dziecko wszędzie.

W środku portfela znajduje się przegródka z miejscem na pampersy, mokre chusteczki oraz małą matę do przewijania. Mata do przewijania dołączona jest do zestawu.

Bardzo dużym plusem jest łatwość utrzymania w czystości tej maty oraz to, że chusteczki zamknięte w swojej przegródce nie wysychają! Miałam co do tego na początku wątpliwości, ale przetestowany portfel spisał się na medal. Towarzyszył nam on w podróży i z łatwością udało mi się przebrać malucha na tylnej kanapie samochodu bez żadnych niespodzianek! Pudełko możemy otworzyć jedną ręką, więc drugą spokojnie możemy przytrzymać maluszka. Portfel też spisuje się w użyciu codziennym. Każda z nas pewnie nie raz wkurzała się na latające pampersy w torbie przy wózku, dzięki B.box-owi, zyskujemy nie tylko ład i porządek, ale również więcej miejsca. Teraz nie muszę się martwić jak idę gdzieś z Hanią, wiem że w każdym miejscu mogę ją bez problemu przewinąć, a wszystkie niezbędne akcesoria mam w jednym miejscu. Uwielbiam ładne i funkcjonalne gadżety, a ten portfel właśnie taki jest!

.

.

Portfel na akcesoria do przewijania występuje w 5 wariantach kolorystycznych:
  • Mellow Lellow(żółto-szary zygzak),
  • Cherry Deligh(czerwono-zielony, wzór dominujący to wiśnie),
  • Retro Circles(niebiesko-zielony, wzór w kółka),
  • Splish Splash(fioletowo-zielony w łezki – właśnie ten b.box towarzyszy Nam ),
  • Flower Power(ciemno i jasno różowe kwiatuszki).

Każda mama znajdzie wzór, który przypadnie jej do gustu! Szczerze polecam każdej mamie!

.


Paulina

Jestem młodą mamą, dla której najważniejsze jest zdrowe i spokojne dzieciństwo mojej kruszynki. Z całego serca chcę zapewnić jej najlepszą opiekę pod słońcem. Staram się w pierwszej kolejności stawiać na instynkt macierzyński, jednak czasami jak każdy potrzebuję dobrych rad.