CANPOL BABIES

Wyszukaj w wybranej kategorii:

DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ

Sortuj
Cena
Marki
Ilość produktów
Kategorie
Szukaj zabawek według wieku

Akcesoria dla dzieci Canpol Babies służą rodzicom i ich pociechom od narodzin. Towarzyszą kolejnym mamom już od ponad ćwierćwiecza, oferując wysoką jakość i funkcjonalność. Firma nie ustaje w opracowywaniu coraz to nowych rozwiązań dla wygody i bezpieczeństwa dzieci.

Canpol Babies to spółka założona w 1990 roku przez dwóch braci: Krzysztofa i Tomasza Biedrzyckich, którzy konsekwentnie realizują swoje cele biznesowe. Przedsiębiorstwo Canpol Babies cały czas się rozwija i poszerza swój asortyment produktów. Są one cenione przez klientów, a sama marka znalazła się w gronie finalistów prestiżowego konkursu Ernst & Young Przedsiębiorca Roku 2014 roku. Uzyskała również IV miejsce w rankingu mocy marek dziennika „Rzeczpospolita”.

Canpol Babies ma wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i wytwarzaniu akcesoriów dla dzieci odpowiadających im zróżnicowanym potrzebom. Firma współpracuje z mamami, które są najlepszym ekspertem w tej dziedzinie. W ofercie Canpol Babies znajdują się akcesoria dla niemowląt, dzieci i ich rodziców czy opiekunów. To między innymi produkty do karmienia i pielęgnacji, zabawki czy produkty pozwalające na zapewnienie bezpieczeństwa najmłodszym.

Akcesoria dla dzieci Canpol

Wszystkie akcesoria dla dzieci marki Canpol Babies zostały opracowane z myślą o ich bezpieczeństwie i wygodzie stosowania. Utrzymane są w pięknych kolorach i radosnych wzorach. Produkty Canpol Babies są najwyższej jakości. Wykonuje się je starannie, a ich przystępna cena powoduje, że każda rodzina może się w nie zaopatrzyć, bez większej szkody dla budżetu.

W ofercie akcesoriów Canpol Babies znajdziemy:

  • produkty do karmienia – butelki, smoczki, kubki niekapki, laktatory,
  • produkty pielęgnacyjne – cążki i nożyczki, szczoteczki do zębów, termometry kąpielowe, przybory do czesania,
  • zabawki – grzechotki, gryzaki czy maty edukacyjne,
  • przyrządy zabezpieczające otoczenie dziecka.