INVICTUS

Wyszukaj w wybranej kategorii:

DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ

Sortuj
Cena
Marki
Ilość produktów
Kategorie
Szukaj zabawek według wieku
  • TAKO – ADAPTERY UNIWERSALNE

    79,00

Wózki dziecięce Invictus – połączenie wysokiej, belgijskiej jakości i światowego, stylowego designu. Są świetnym wyborem dla tych, którym zależy na bezpieczeństwie dziecka i komforcie prowadzenia wózka nawet na wymagającym terenie. Marka Invictus oferuje klientom wózki głęboko-spacerowe, które doskonale wspierają młodych rodziców od wczesnego etapu opieki nad dzieckiem.

Invictus to marka czołowego polskiego producenta wózków głęboko-spacerowych, która powstała na bazie wieloletnich doświadczeń i eksperymentów. Wózki dziecięce Invictus odpowiadają na wyzwania współczesnego świata i rodziców. Marka oferuje trzy modele wózków głęboko-spacerowych, które mogą być używane już od pierwszego dnia życia dziecka. Zastosowano w nich szereg praktycznych rozwiązań. Producent daje możliwość dowolnego regulowania licznych elementów, co zwiększa ich funkcjonalność.

Wózki dziecięce Invictus

Wózki dziecięce Invictus to wyjątkowa propozycja w rodzinie marki PlusBaby. Łączą w sobie unikalny design i nowoczesne rozwiązania technologiczne. To wysokiej jakości, solidnie wykonane wózki głęboko-spacerowe, które sprawdzą się w różnych warunkach. Producent włożył wiele pracy w to, aby wszystkie elementy jego wózków dziecięcych spełniały wymagania rodziców i zapewniały bezpieczeństwo najmłodszym użytkownikom. Wózki Invictus są wszechstronne – tak samo dobrze się je prowadzi w dużych aglomeracjach miejskich, jak i na przedmieściach.

Ich atutem są wyszukane funkcje, które pozwalają na łatwe złożenie do kompaktowych rozmiarów, ułatwiających transport wózka, choćby samolotem czy samochodem.