JEDO

Sortuj
Cena
Marki
Ilość produktów
Kategorie
Szukaj zabawek według wieku
 • JEDO – ADAPTER TAMEL/TRIM/LARK do fotelików CYBEX

  79,00
 • JEDO – TAMEL, wózek głęboko-spacerowy 2w1, różne kolory

  2 199,00
 • JEDO – BARTATINA, wózek głęboko-spacerowy 2w1, różne kolory

  1 899,00
 • JEDO – KODA, wózek głęboko-spacerowy 2w1

  2 049,00

Wózki dziecięce Jedo są produkowane w Polsce. To wielofunkcyjne wózki wraz z przydatnymi w użyciu akcesoriami. Wybierz pośród nich pierwszy wózek dla Twojego dziecka!

Marka Jedo zaczynała jako lokalna firma, aby już po kilku latach działalności móc się pochwalić miejscem w czołówce polskich producentów wielofunkcyjnych wózków. Od ponad czterech dekad projektanci wózków Jedo we współpracy ze specjalistami w kwestiach bezpieczeństwa i funkcjonalności, tworzą nowe modele wózków, które spełniać mają rosnące oczekiwania starszych i młodszych klientów. Stanowią one udane połączenie nowoczesnego designu, komfortu użytkowania oraz stabilności konstrukcji.

Jedo oferuje wszystkim klientom szeroką gamę nowatorskich wózków, w tym wózków 2 w 1 i bliźniaczych, cenionych przez rodziców. Ich pozytywne opinie o wózkach Jedo są dla nich najlepszą rekomendacją. Warto podkreślić, że wózki Jedo spełniają wymagania zawarte w europejskiej normie EN 1888 oraz mają certyfikat wydany przez Zakład Badań i Certyfikacji Wyrobów Przemysłowych i Ogólnomedycznych.

Firma przoduje w zakresie nowoczesnych rozwiązań technologicznych w wózkach dziecięcych i wytycza nowe trendy we wzornictwie. Jej produkty są obecnie dostępne nie tylko w Polsce. Wózki Jedo trafiają na eksport do takich krajów jak Niemcy, Czechy, Słowacja, Dania, Norwegia, Finlandia i Rosja.