RECARO

Wyszukaj w wybranej kategorii:

DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ

Sortuj
Cena
Marki
Ilość produktów
Kategorie
Szukaj zabawek według wieku

Foteliki Recaro są synonimem wysokiej jakości i solidności. Firma od lat projektuje i wytwarza jedne z najbardziej popularnych na rynku akcesoriów dla dzieci, w tym foteliki dziecięce, zapewniające maksimum bezpieczeństwa podczas jazdy samochodem. Co najważniejsze foteliki te są zgodne z normą ECE-R 44/04.

Recaro to włoska marka klasy premium, łącząca w sobie najwyższe standardy wykonania, bezpieczeństwa i ciekawy, nowoczesny design. Zaufanie do marki fotelików dziecięcych Recaro potwierdzają wymagający rodzice, ale też i linie lotnicze czy międzynarodowe firmy motoryzacyjne.

Priorytetem przy projektowaniu i wytwarzaniu fotelików dziecięcych Recaro jest bezpieczeństwo. Przed wprowadzeniem na rynek nowych fotelików dla dzieci firma przeprowadza testy zderzeniowe w wewnętrznym laboratorium badawczym, które pozwalają ocenić, czy fotelik zapewni najwyższy poziom ochrony najmłodszym pasażerom. Dlatego foteliki Recaro są w stanie spełnić wyśrubowane normy europejskie, a nawet je przewyższyć. Aż do 64 proc. przekraczają wymagania dotyczące ochrony głowy dziecka w przypadku zderzeń czołowych.

Firma Recaro nie ustaje w poszukiwaniu nowych rozwiązań w celu zminimalizowania ryzyka istniejącego dla najmłodszych podczas podróżowania samochodem czy innym środkiem transportu. Foteliki dziecięce Recaro są dostępne w pięciu kategoriach: 0-13 kg, 9-18 kg, 9-36 kg, 15-36 kg oraz poniżej 105 cm.