Cebuszka – co to za cudo?


Cebuszka, poduszka do karmienia Każda przyszła mama w stanie błogosławionym, wraz z rosnącym brzuszkiem może mi chyba przyznać jak ciężko znaleźć jej wygodną pozycję. Nie mówię tu już tylko o bezsennych nocach, które spędzamy na szukaniu pozycji, ale także o chwilach „przyjemności” np. z ulubioną książką lub po prostu przy ulubionym serialu. Na szczęście mamy coraz więcej ułatwień i rzeczy pomocnych, które są dostępne od ręki na rynku. W dzisiejszym poście chciałam wspomnieć wam o Cebuszce. Cebuszka, poduszka do karmienia z pewnością ułatwi życie nie jednej z Was.

Teraz trochę o samej poduszce. Wypełniona jest ona atestowaną mikroperłą, o średnicy od 0,5 do 1,5mm. Składa się z dwóch warstw. Pierwsza to pokrowiec, do wyboru materiał jersey lub welur. Kolorystyka i zestawienia są bardzo różne, więc na pewno każda mama znajdzie coś dla siebie. Bardzo fajne jest w niej to, że mikroperłę możemy sobie dowolnie przesypywać. Jeżeli jest za twarda – odsypujemy, za miękka – dosypujemy. Wszystko zamykane na tzw. „bezpieczne zamki”, które nie wystają i na pewno nie zrobią nam, ani maluszkowi krzywdy. Pokrowiec możemy w każdej chwili ściągnąć i wyprać.

Na rynku są dostępne 3 rozmiary cebuszki:

Poduszka Cebuszka MINI – posłuży raczej już mamom, które potrzebują pomocy przy karmieniu. Możemy ja łatwo dopasować do siebie i spokojnie ułożyć na niej nasze słoneczko. Zyskujemy wygodę i spokój przy karmieniu .

Cebuszka Mini

Poduszka Cebuszka MULTI – większa wersja, dzięki niej nie tylko spokojnie nakarmimy maluszka, ale też ułatwi nam znalezienie pozycji podczas czytania książki lub po prostu podczas odpoczynku. Możemy też później wykorzystać ją do asekuracji, gdy maluszek podrośnie i będzie zaczynał samodzielnie siadać .

Cebuszka Multi

Poduszka Cebuszka DUO – najnowsza poduszka cebuszka, idealna dla kobiet które mają problem ze znalezieniem pozycji do spania w nocy. Jako jedyna stworzona jest z dwóch komór, z dwoma różnymi wypełnieniami. Pierwsza komora służy jako poduszka dla mamy pod głowę, druga jako podpora pod plecy i zawija się między nogami. Na pewno ułatwi i pomoże niejednej mamie w przespaniu całej nocy.

Cebuszka Duo

Dla każdej kobiety, która ma problem ze znalezieniem pozycji w nocy polecam ostatnią cebuszkę. Na pewno ułatwi Wam życie i w końcu będziecie mogły spokojnie się wyspać. Sama posiadam Multi, która póki co ułatwia mi bardzo czytanie książek, ale to nie jest powiedziane, że to moja ostatnia cebuszka. Jeżeli tylko będę miała problemy w nocy, na pewno sięgnę po Duo.Paulina

Jestem młodą mamą, dla której najważniejsze jest zdrowe i spokojne dzieciństwo mojej kruszynki. Z całego serca chcę zapewnić jej najlepszą opiekę pod słońcem. Staram się w pierwszej kolejności stawiać na instynkt macierzyński, jednak czasami jak każdy potrzebuję dobrych rad.