Karuzela nad łóżeczko – idealna na prezent


Witajcie 🙂 Dzisiejszy post poświecimy karuzelce z Misiami marki Fisher Price 🙂 Karuzelka posiada wszystkie funkcje, które każda karuzelka mieć powinna: 3 rodzaje melodii, projektor z gwiazdkami i przyjemne w dotyku misie.Po pierwsze misie, znajdujące się w zestawie mają urocze, pastelowe kolory, które zaciekawią oko każdego maluszka.

Po drugie projektor, który zamienia nasz sufit w piękne, gwiaździste niebo, dodatkowy plus za możliwość zdjęcia go z pałąka i zabranie go np. na weekend poza domem :). Projektor pięknie rozświetla nam swoim światłem cały pokój, panuje w nim przyjemny półmrok, przy którym maluszek spokojnie usypia. Kolejną ciekawą funkcją jest możliwość wyłączenia projektora, pozostawiając maluszkowi samą muzyczkę z latającymi misiami.Karuzelka posiada 3 rodzaje dźwięków: spokojne melodie, odgłosy natury lub biały szum. Na samym początku towarzyszył nam cały czas biały szum, jednak teraz kiedy mija nam już 10 miesiąc używania wygrywają melodie :). Czas grania muzyki to ok 30min, po tym czasie muzyka lub szumy powoli się wyciszają i wyłączają.

Kolejnym duużym plusem, jest pilot który mamy w zestawie! Pozwala nam włączyć karuzelkę z odległości. U nas sprawdziło się to idealnie, ponieważ łóżeczko stoi oddalone od naszego, a dzięki pilotowi nie muszę wstawać i włączać za każdym razem od nowa.Misie które wiszą przy karuzeli, łatwo możemy ściągnąć i bez problemu wyprać, unikając niepotrzebnych nadmiarów kurzu :).

Początkowo nie byłam przekonana do produktu, dopiero z czasem zyskał moje uznanie, jak po pewnym czasie zobaczyłam, że misie naprawdę interesują Hanię, a przy muzyce i codziennych rytuałach faktycznie lepiej i szybciej usypia.

Warto pamiętać o tym, że nasze dziecko naprawdę o wiele lepiej będzie zasypiać, gdy zachowamy taki sam codzienny plan dnia, a przynajmniej plan wieczoru, bez dodatkowych atrakcji i nie potrzebnych urządzeń typu telewizor/telefon/tablet.
Paulina

Jestem młodą mamą, dla której najważniejsze jest zdrowe i spokojne dzieciństwo mojej kruszynki. Z całego serca chcę zapewnić jej najlepszą opiekę pod słońcem. Staram się w pierwszej kolejności stawiać na instynkt macierzyński, jednak czasami jak każdy potrzebuję dobrych rad.