Prezenty dla dziecka – Odkrywczy DomekW związku z tym, że zbliżają się Święta, warto zastanowić się już teraz co kupić nowemu członkowi rodziny. Rozpoczynamy cykl naszych propozycji. Jako pierwsza propozycja – nasz faworyt – Odkrywczy Domek!

Każda mama wie jak wspaniałym prezentem dla dziecka jest taka zabawka, która zajmie je chociażby na 30 minut! Z czystym sumieniem muszę przyznać marce Dumel, że udało im się sprostać temu zadaniu! Interaktywna, kolorowa i pełna niespodzianek zabawka, zachęca dzieci do zabawy, a przyjemne rymowanki wpływają na rytmikę dziecka.

W domku dziecko znajdzie wszystkie rzeczy z którymi ma do czynienia na co dzień, tylko w mniejszej wersji. Domek wydaje realistyczne dźwięki typu piorąca pralka lub dzwonek do drzwi, a gdy zmienimy tryb zabawy, możemy usłyszeć śmieszne rymowanki.

W domku znajdziemy takie pomieszczenia jak łazienka, sypialnia, salon czy też kuchnię. Obok domku, posadzone jest drzewo, a w drzewie mieszka ptaszek. 🙂Na dach domku, mamy przełącznik do zmiany pory dnia, możemy przez to uczyć maluszka, które czynności w domu wykonujemy w dzień, a które w nocy.

Wykonanie domku jest bardzo solidne! Wszystkie elementy są bezpieczne dla dzieci, odporne na upadki i bardzo kolorowe, dzięki czemu nasze dziecko chętnie się nim bawi. A na dodatek na dachu zamontowaną mamy rączkę, dzięki której możemy wygodnie przestawiać nasz domek.

Do domku dołączone są dwie figurki, dziewczynki i chłopczyka, na początku są one gryzione na potęgę, ale później gdy nasze dziecko będzie już starsze, może bawić się w odgrywanie różnych ról, z życia codziennego w domu.Odkrywczy domek, pomaga dziecku poznawanie zwyczajów panujących w domu, ale również uczy je, jakich rzeczy robić nie powinno. Bardzo spodobało mi się powiedzenie : „Bim, bom, dzyń, dzyń, jest ktoś w domu? Nie otwieraj, nie wiesz komu!” Może dzięki temu, w przyszłości nasze dziecko przed otworzeniem drzwi zastanowi się czy powinno? Mam taką nadzieje! 🙂

Ta zabawka na pewno pobudzi twórczość naszego maluszka jak i również logiczne myślenie, coś dzieje się przez coś!Zabawka polecana jest dla dzieci od 12 msc. życia, do kiedy? Myślę, że na pewno parę najbliższych lat będzie ona z nami, ponieważ wydaje mi się, że nawet 3 – 4 letnie dziecko będzie z zaciekawieniem wracało do domku. 🙂 Pewnie już z innymi lalkami niż te w zestawie, ale na pewno sam domek się jeszcze przyda! 🙂

Świetnie sprawdzi się jako prezent na roczek lub prezent okolicznościowy.Paulina

Jestem młodą mamą, dla której najważniejsze jest zdrowe i spokojne dzieciństwo mojej kruszynki. Z całego serca chcę zapewnić jej najlepszą opiekę pod słońcem. Staram się w pierwszej kolejności stawiać na instynkt macierzyński, jednak czasami jak każdy potrzebuję dobrych rad.