Mini Skuter Lew 3w1 – recenzja blogerkiWitam wszystkich!  Chciałam podzielić się z Wami opinią na temat kolejnej nowości od firmy Smily Play! Po raz kolejny firmie tej udało się stworzyć zabawkę, która u Nas okazała się strzałem w dziesiątkę!  Mowa o Mini Skuterze 3w1. Hania po prostu nie odstępuje jej na krok! Specjalnie zawiozłam ją też do babci, u której jest większa przestrzeń i może się nią swobodnie bawić, a dodatkowo nie nudzi jej się ona ponieważ widzi ją rzadziej.

Zabawka sprawdzi się już od 12 msc, gdy maluszek dopiero zaczyna przygodę z nauką chodzenia i wtedy Lew posłuży nam jako pchacz! Będzie idealną podporą do wstawania i uczenia się pierwszych kroków. Jest to więc też fajny pomysł na prezent z okazji pierwszych urodzin.Następny poziom – skuter! Jak już nasze dziecko opanuje umiejętności chodzenia, możemy zaczynać zabawę! Dziecko może samo się odpychać lub też z pomocą kogoś dorosłego trochę pojeździć w szybszym tempie.

Ostatnia możliwość to hulajnoga! Sprawdzi się ona w domu oraz na podwórku, dzięki 4 kółkom i dosyć szerokiej podstawie jest ona stabilna i nasz maluch na pewno sobie z nią poradzi.

Zabawka świetnie wspomaga rozwój naszego dziecka, rozwija w nim umiejętności siedzenia, chodzenia oraz utrzymywania równowagi. Jest on też prostu w obsłudze, maluszek bez problemu poradzi sobie z uruchomieniem dźwięków czy też zmienieniem trybu.Głowa lwa obraca się w prawo i lewo, dzięki czemu służy jako kierownica. Dodatkowo na dole głowy znajdziemy przyciski do uruchamiania dźwięków i światełek. Uśmiechnięty, kolorowy lew na pewno zachęci nie jednego małego łobuza do zabawy. Dodatkowo opowiada on wesołe wierszyki, zapoznając malucha z przyrodą : las, łąka i jezioro. Wydaje też śmieszne odgłosy zwierząt. Jak na lwa też przystało jest on silny i wytrzymały, bez problemu udźwignie dziecko do 20kg!Bardzo fajna, kolorowa i rozwijająca zabawka. Lew jest też bardzo wytrzymały i odporny na różne upadki i inne niespodziewane problemy, dlatego serdecznie go Wam polecam!Paulina

Jestem młodą mamą, dla której najważniejsze jest zdrowe i spokojne dzieciństwo mojej kruszynki. Z całego serca chcę zapewnić jej najlepszą opiekę pod słońcem. Staram się w pierwszej kolejności stawiać na instynkt macierzyński, jednak czasami jak każdy potrzebuję dobrych rad.