Mutsy Nio, Mutsy i2, czy Mutsy Evo – który model wybrać?Marka Mutsy wywodzi się z Holandii. Swoim klasycznym designem skradła już serca wielu polskich mam. Wiodące hasło Simple Human Magic jest zapowiedzią niezwykłej przygody, która dzięki funkcjonalnym i prostym w użyciu wózkom staje się jeszcze bardziej magiczna.

W swojej ofercie Mutsy posiada aktualnie 3 modele wózków głęboko-spacerowych. Dziś podpowiemy Wam, który z nich będzie idealnym kandydatem dla Waszego malucha.


MUTSY NIO

Najnowszy i flagowy model, który swoją premierę miał w roku 2018 linią zbliżony jest nieco do modelu 4rider (w latach 2010-2014 był on najchętniej wybieranym wózkiem tej marki). Nio ceniony jest przez mutsy rodziców przede wszystkim za wąski i lekki stelaż, a także kompaktowy rozmiar po złożeniu. Koła piankowe dedykowane są terenom miejskim, jednak bez problemu radzą sobie również z nieco trudniejszymi terenami. Mutsy Nio dostępny jest aż w 11 kolorach.


MUTSY I2Model i2 najczęściej wybierany jest przez znanych rodziców. Wózek ten towarzyszył m.in. Sylwii Juszczak, Wojtkowi Błachowi, Odecie Moro, czy Andżelice Piechowiak. Charakteryzuje go bardzo lekka gondola, która waży zaledwie 3,4 kg! Ponadto, gondola ta wyposażona jest w dodatkowy siateczkowy panel, który w upalne lato zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza. Do modelu i2 dołączana jest w zestawie moskitiera, chroniąca malucha przed nieproszonymi gośćmi. Dzięki możliwości zamontowania pompowanych kół, wózek doskonale sprawdza się podczas spacerów na wyboistych ścieżkach. Modele i2 dostępny jest w 8 kolorach.


MUTSY EVOMarkowy wózek za rozsądne pieniądze. W tym roku model Mutsy Evo przeszedł prawdziwy lifting! W najnowszej wersji znajdziecie teleskopowo wysuwaną rączkę, pełną amortyzację, a także czarny stelaż na czarnych kołach. Dla Evo wymagające tereny to nie problem – wózek radzi sobie z nimi świetnie, dzięki możliwości dokupienia pompowanych kół. Model dostępny w 8 wariantach kolorystycznych.

Niezależnie od wybranego modelu, Mutsy jest zawsze strzałem w 10! Za co cenimy tę markę? Przede wszystkim za funkcjonalność i ponadczasowy styl, który nigdy nie wychodzi z mody.