O nas


Firma Askot to właściciel wrocławskich sklepów i hurtowni, cieszący się zaufaniem Klientów od ponad 25 lat. Oferta handlowa spółki to blisko 30 tys. produktów prezentowanych na powierzchni wystawienniczej przekraczającej 4,5 tys. m kw. Zapewnienie rodzicom dostępu do szerokiej oferty wysokiej jakości produktów, posiadających atesty i cieszących się światowym uznaniem – to cel działania firmy Askot.

Przedsiębiorstwo stara się być profesjonalnym doradcą Klienta i wspierać go w wyborze najlepszych, bezpiecznych i komfortowych rozwiązań. Gwarantuje także pełną opiekę posprzedażową w ramach prowadzonego serwisu. Te wszystkie działania pozwalają budować trwałe więzi i w ten sposób poszerzać grupę zadowolonych Klientów.

Dla Klientów hurtowych, prowadzących sklepy, w których zaopatrują się przyszłe i obecne mamy, Askot niezmiennie pozostaje zaufanym partnerem biznesowym. Współpraca z wiodącymi producentami daje pewność sprzedawania wyłącznie produktów wysokiej jakości, posiadających wszelkie atesty i cieszących się uznaniem na całym świecie. Mając na uwadze wygodę klientów hurtowych, Askot oferuje im dowóz towaru na terenie całego województwa.

Askot jest również jednym z członków grupy PSD, stanowiącej wspólne przedsięwzięcie sklepów dziecięcych z całej Polski. Główną misją podmiotu jest zaspokajanie potrzeb rodziców najmłodszych dzieci. Wiodącą marką grupy PSD jest PlusBaby.

Partnerzy

logo_zoo[1]1

Zoo

Wrocławskie zoo, miejsce cieszące się szczególną sympatią dzieci, proponuje maluszkom i ich rodzicom szereg atrakcji. Karmienie zwierząt, basen kotików park linowy i plac zabaw.

Unikalną wizytówką tego miejsca jest największe w Europie oceanarium. Wchodzi ono w skład Afrykarium prezentującego środowisko wodne Czarnego Kontynentu.

Askot opiekuje się uroczą żyrafką Imarą, która ma 11 lat i wkrótce przyjdzie na świat jej potomek. Warto zobaczyć Imarę i nie tylko… 😉

Teatr_Lalek_logo1

Wrocławski Teatr Lalek

W repertuarze Wrocławskiego Teatru Lalek znajdują się adaptacje utworów z kanonu literatury dziecięcej np. „Och Emil!” lub „Co krokodyl je na obiad” oraz klasycznych baśni, np.: „Piękna i Bestia”. Najnowsze premiery –  w tym spektakl „Krzywiryjek” –  to wyjątkowe przedstawienia dla dzieci napisane specjalnie dla Wrocławskiego Teatru Lalek. Spektakle dedykowane najmłodszym odbiorcom charakteryzują się ogromnym potencjałem edukacyjnym, wykraczając jednocześnie poza konwencję tradycyjnego teatru lalkowego.

Kontakt:
pl. Teatralny 4
50-051 Wrocław
Tel. 71 335 49 01

logoce-mama

Centrum Edukacji – MAMA

Zajmujemy się przygotowaniem do Rodzicielstwa. Prowadzimy: Szkołę Rodzenia grupową oraz indywidualną (z możliwością dojazdu do przyszłych Rodziców),wizyty domowe u noworodków, porady laktacyjne oraz szeroki zakres zajęć dodatkowych. Założycielką CE-Mama jest Położna Beata Kostusik, która na co dzień pracuję na sali porodowej, gdzie wspiera przyszłe Mamy oraz pomaga Dzieciom przyjść na świat.

www.centrumedukacji-mama.pl

tel. 605 19 79 72

PSD

 Grupa PSD

Grupa PSD powstała w 2010 roku, dzięki połączeniu dwóch podmiotów: ProBaby oraz PSD Polskie Sklepy Dziecięce. Inicjatywa ma na celu stworzenie sieci oferującej szeroki asortyment oraz najwyższy poziom obsługi Klienta. Grupa PSD skupia obecnie kilkudziesięciu producentów i ponad 50 sklepów z całego kraju.

 

 

askotbdmam

Będę Mamą

Podczas zajęć w szkole rodzenia przyszli rodzice mają okazję pogłębić swoją wiedzę na temat ciąży, porodu oraz pierwszych tygodni życia z dzieckiem. Niepowtarzalna atmosfera budowana jest poprzez pracę w małych grupach, dzięki czemu uczestnicy zajęć mogą czuć się w pełni swobodnie. W warsztatach uczestniczą m.in. wykwalifikowani specjaliści w dziedzinie położnictwa oraz laktacji. Zajęcia w szkole rodzenia Będę Mamą prowadzone są pod kątem rozwoju ogólnego, oddechowego oraz przygotowują kobietę do wysiłku porodowego.

Kontakt:
Fundacja Feniks
50-456 Wrocław
ul. Dworcowa 11B/ lokal 10
tel.: 781-268-612

dreamstime_l_4941711

Wrocławska Szkoła Rodzenia

Program Wrocławskiej Szkoły Rodzenia, oparty na idei porodu aktywnego, realizowany jest przez zgrany, doświadczony i profesjonalny zespół. Pracownicy starają się przkazać niezbędną wiedzę na temat ciąży, porodu i pierwszych tygodni życia z dzieckiem.

Kontakt:
ul. H.Kamieńskiego 73a,
51-124 Wrocław
tel.: 71-327-01-75

szkola_baletowa[1]1

Szkoła Baletowa przy Operetce Dolnośląskiej

Szkoła zaprasza dzieci od 4. roku życia, młodzież i dorosłych. W czasie zajęć mogą oni współtworzyć spektakle baletowe i muzyczne oraz brać udział w praktykach scenicznych. Uczniowie podczas występów w kraju i zagranicą mogą nie tylko doskonale się bawić, ale także zdobyć cenne doświadczenie. Wielu absolwentów Szkoły Baletowej pracuje w teatrach w całej Europie.

Waldemar Staszewski – Dyrektor Szkoły Baletowej przy Operetce Dolnośląskiej
Kontakt:
tel. 71 34 15 07
e-mail:  wstaszewski@op.pl

5% rabatu przy zapisie do szkoły baletowej dla posiadaczy kart stałego klienta ASKOT.

logo_do_Pospiewaj_mi_mamo__z_tlem

Filharmonia Wrocławska

„Pośpiewaj mi mamo, pośpiewaj mi tato” to projekt organizowany przez Filharmonię Wrocławską, który działa od 2010 r. Jego ideą jest nauczenie rodziców śpiewania kołysanek. Zajęcia odbywają się w szkołach rodzenia, na szpitalnych oddziałach położniczych oraz w centrach przyjaznych dzieciom. Po spotkaniach w budynku Filharmonii można uczestniczyć w koncertach Chóru Filharmonii. W projekcie może wziąć udział każdy kto ma ochotę pomuzykować.

Koordynatorka projektu: Anna Wilczyńska

Mail: anna.wilczynska@nfm.wroclaw.pl

Tel. 728 447 023

przyjazne_centrum_logo[1]1

Centrum Przyjazne Matce i Dziecku

ul. Kamienna 105/3, 50-547 Wrocław
tel.: 506-748-923
kontakt@przyjazne-centrum.pl