Pojemnik niewysypekJuhu! Nadchodzi nasze ukochane lato! A razem z nim, sezon na owoce, pyszne świeże owoce, które z chęcią zajadać będą nasze maluchy! Idealnie byłoby zabrać ze sobą na spacer pokrojone i obrane jabłuszka nie martwiąc się już później o nic, tylko smacznie je zajadać. I oto jest on, idealny kubeczek niewysypek firmy Ubbi, który stworzony został specjalnie dla malutkich rączek naszych dzieci. Idealny gadżet, dla każdego małego głodomora!

Designerski wygląd, dwa uchwyty idealne dla małych rączek maluszka, mocne i wytrzymałe zamknięcie i najważniejsze guma, z której zrobiony jest środek, jest trwała i miękka, dzięki temu nic z niego nie wypadnie, nie podrażni też malutkich rączek, na pewno spodoba się dzieciom i im dziąsłom – co widać na poniższym zdjęciu :).Kubeczek nie jest za duży, nie zajmie on nam dużo miejsca w wózku, ale spokojnie zmieścimy tam jabłko pokrojone w ćwiartki, brzoskwinie czy też inny owoc. Środkowa część wykonana jest z przezroczystego plastiku, kubeczek więc może też służyć jako zabawka, pobudzające wyobraźnie maluszka. A wyciąganie i wkładanie kawałków smakołyków to kolejna fajna zabawa podczas spacerów.

Kubeczek idealnie sprawdzi się w podróży, na spacerze czy też gdy będziemy wybierać się na piknik. Dodatkowo wsypać możemy tam wszystko co tylko nam się podoba, nie musimy ograniczać się tylko do owoców. Np. bez problemu wsypiemy też tam płatki śniadaniowe, biszkopty lub inne przekąski.
Kubek bardzo łatwo utrzymać w czystości, jak najbardziej nadaje się on do mycia w zmywarce, góra jest odkręcana, co pozwala na dotarcie do każdego zakamarka.

Dzięki pojemnikowi zyskujemy nie tylko porządek (o ile można tak to nazwać) w domu czy też w aucie, ale także paluszki naszych maluszków robią się coraz zwinniejsze i wyćwiczone, co w późniejszym czasie może zaowocować bezproblemowym łapaniem jedzonka podczas posiłków.

Jako młoda mama, która chce karmić swoje dziecko intuicyjnie, ten kubeczek jest idealny przy rozszerzaniu diety dziecka. Zdecydowanie polecam!


Paulina

Jestem młodą mamą, dla której najważniejsze jest zdrowe i spokojne dzieciństwo mojej kruszynki. Z całego serca chcę zapewnić jej najlepszą opiekę pod słońcem. Staram się w pierwszej kolejności stawiać na instynkt macierzyński, jednak czasami jak każdy potrzebuję dobrych rad.