W związku z tym, że zbliżają się Święta, warto zastanowić się już teraz co kupić nowemu członkowi rodziny. Kolejną naszą propozycją na prezent jest Arka Noego od firmy Dumel Discovery.

Arka Noego to kolejna świetna zabawka od firmy Dumel Discovery! Tak jak wcześniej opisywałam Wam już Odkrywczy Domek i był to strzał w dziesiątke, tak spokojnie teraz mogę powiedzieć, że Arka Noego jest godnym następcą tej super zabawki! Zabawka jest z nami od 2 miesięcy i powiem Wam, że nie ma dnia, aby Hania się nią nie bawiła!

Arka na swoim pokładzie ma aż 9 zwierzątek : krówkę, prosiaczka, konia, owcę, lwa, tygrysa, słonia, małpkę, żyrafę. Każde z nich wydaje bardzo realistyczne dźwięki, dzięki czemu nasze dziecko poznaje odgłosy jakie wydają zwierzęta! Dodatkowo zwierzątka te opowiadają śmieszne rymowanki, które opisują każde z nich .Np. prosiaczek opowiada : "w miejscu nosa dziurki dwie, jest szczęśliwy gdy coś je" :)

Arka Noego to zbiór różnych kolorów oraz kształtów! Każde zwierzątko ma podstawkę która ma konkretny kształt, dzięki czemu pobudza rozwój naszego dziecka, ponieważ jeżeli chce ono włożyć dane zwierzątko musi odnaleźć taki sam kształt na statku. :)


Kolejną ciekawą atrakcją jest sam NOE! Po wciśnięciu go, sam opowiada swoją historię, skąd się w ogóle wzięła arka. Przed samym Noe mamy ster statku, który po obróceniu wydaje bardzo realistyczne odgłosy dzwonków pokładowych! Ostatnią ciekawostką w pobliżu Noe jest zegar, na którym sami możemy ustawić godzinę.


Następna niespodzianka! Mini pianinko, nasze dziecko już teraz może zostać małym artystą i tworzyć swoje kompozycję na nim! A jeżeli chcielibyśmy wziąć naszą Arkę na spacer, musimy przywiązać do niej tylko kawałek sznurka i już możemy ciągnąć ją za sobą.

Bardzo ciekawa i rozwijająca zabawka, myślę że będzie z nami spokojnie parę lat, teraz jako zabawka, a w przyszłości może Hania będzie się uczyć rymowanek na pamięć? Kto wie...

Jest to też bardzo fajny pomysł na prezent czy to z okazji roczku czy też nadchodzących Świąt! Sprawdzi się u każdego malucha, ale nie zniechęcajmy się do niej jeśli maluszek od razu jej nie pokocha! Z pewnością za jakiś czas do tego wróci i będzie zadowolony!

Komentarze ()

Nasz sklep stosuje pliki cookies w celu zapewnienia świadczenia usług oraz dla celów statystycznych. Więcej informacji znajduje się w naszej polityce prywatności.