Plus Baby – z myślą o dzieciach

Gdy na świat przychodzi nowy członek rodziny, czas przygotować się na zmiany. Bardzo ważny jest nie tylko nowy plan dnia, ale także wyjątkowa przestrzeń tylko dla dziecka. Marka Plus Baby oferuje wszystko to, co niezbędne, by stworzyć rodzinną atmosferę.

Plus Baby pozwala rodzicom na skompletowanie niemal wszystkich elementów dziecięcej wyprawki. Marka wchodzi w skład grupy PSD (Polskie Sklepy Dziecięce), do której należy firma ASKOT. Misją firmy jest dostarczanie polskich produktów najwyższej jakości, w możliwie najniższej cenie. Asortyment Plus Baby jest bardzo szeroki: wanienki, ręczniki, kocyki, materacyki, pościele, wózki, foteliki samochodowe, kojce, przewijaki  oraz mebelki.

Stworzenie ciepłego i przytulnego miejsca, w którym maluch będzie rozwijał się i dorastał to ważny element przygotowań. Dla wielu rodziców szykowanie pokoiku dla nowego członka rodziny jest jednym z przyjemniejszych wydarzeń. Dlatego właśnie marka Plus Baby przygotowała wszystko to, co pozwoli na przygotowanie wyjątkowej przestrzeni tylko dla dziecka.

Wszystkie produkty Plus Baby to efekt pracy polskich projektantów. Artykuły produkowane są w Polsce, przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki temu wysoka jakość jest wyróżnikiem oferty tej marki.

Nasz sklep stosuje pliki cookies w celu zapewnienia świadczenia usług oraz dla celów statystycznych. Więcej informacji znajduje się w naszej polityce prywatności.