Montaż na pasy

Fotelik samochodowy 9-25 bez isofix – montaż na pasy

Wybierasz się na dłuższy wyjazd z całą rodziną? A może przemieszczasz się na krótkie odległości, jednak robisz to regularnie? W takim razie z pewnością potrzebujesz fotelika samochodowego, by Twoje dziecko mogło bezpiecznie podróżować razem z Tobą. Trzeba jednak pamiętać, że parametry siedziska muszą być w pełni dopasowane do wzrostu oraz wagi malucha, by rzeczywiście można było mówić o komfortowej jeździe. Sprawdzić mogą się chociażby modele prezentowane powyżej.

Fotelik samochodowy 9-25 bez isofix – czy to dobre rozwiązanie?

Nie da się ukryć, że montaż fotelików samochodowych z systemem isofix jest bardzo łatwy i bezproblemowy, dlatego też wiele osób decyduje się właśnie na taką metodę. Czy to jednak oznacza, że tradycyjne mocowanie na pasy bezpieczeństwa nie zdaje egzaminu? Niezupełnie – taki sposób też możemy z powodzeniem wykorzystywać, o ile oczywiście się upewnimy, że pasy są odpowiednio napięte i że dobrze przylegają we wszystkich właściwych miejscach. Tylko w ten sposób mamy gwarancję, że siedzisko nie będzie się przesuwało po tylnej kanapie, w związku z czym maluchowi nie będzie groziło żadne niebezpieczeństwo.

Dlatego też proponowane przez nas foteliki montowane na pasy to doskonała forma podróżowania z najmłodszym pasażerem. Oczywiście warunkiem jest tutaj dopasowanie danego modelu do najważniejszych wymagań. Wyżej można zobaczyć foteliki z grupy 9-25 – oznacza to, że są przeznaczone dla dzieci, których waga osiągnęła 9 kg, ale nie przekracza 25 kg. Taki fotelik to doskonała inwestycja na przyszłość, ponieważ syn lub córka będą mogli z niego korzystać już od około 9. miesiąca życia aż do momentu, w którym skończą 6, a nawet 7 lat.

Na co zwracać uwagę przy wyborze fotelika dla dziecka?

Waga niekoniecznie jest najważniejszym parametrem, który decyduje o tym, że dany fotelik jest odpowiedni dla naszej pociechy. Równie ważny jest także wzrost. Przykładowo jeśli główka dziecka zaczyna wystawać ponad oparcie dotychczas używanego fotelika, oznacza to, że nadeszła pora na zmianę.

Z powodzeniem można także dobrać produkt pod kątem wizualnym. W końcu wyposażenie przeznaczone dla malucha powinno też cieszyć oko i chociażby dopasowywać się do wnętrza samochodu. Dlatego proponujemy różne warianty kolorystyczne, przez co wszyscy rodzice mogą znaleźć coś odpowiedniego.

Fotelik samochodowy 9-25 isofix na miarę indywidualnych potrzeb

Nasz asortyment jest tworzony z pasją oraz dużą starannością. Dbamy o to, żeby w ofercie pojawiły się jedynie foteliki trwałe, wytrzymałe i solidne, czyli pochodzące od najbardziej uznanych producentów. Pilnujemy nawet tego, by materiał, z którego został zrobiony pokrowiec, był przewiewny oraz łatwy do utrzymania w czystości, ponieważ nietrudno o zabrudzenia, szczególnie przy kilkumiesięcznym dziecku.

Ponieważ jednak wybór jest szeroki, co może stwarzać problemy podczas podjęcia decyzji, zachęcamy do kontaktu – z przyjemnością udzielimy Państwu profesjonalnych wskazówek, które umożliwią dokonanie najlepszego wyboru. Chcemy, żeby zadowoleni byli i rodzice, i najmłodsi.

Nasz sklep stosuje pliki cookies w celu zapewnienia świadczenia usług oraz dla celów statystycznych. Więcej informacji znajduje się w naszej polityce prywatności.