Pościel do wózka


Pościel do wózków dziecięcych

Wózek dziecięcy to podstawowy element wyprawki, bez którego nie możemy się obejść. Warto jednak pamiętać, że oprócz sprawdzonego sprzętu musimy też zadbać o dodatkowe wyposażenie. Z pewnością trzeba się zatroszczyć o pościel do wózka, która dodatkowo ochroni dziecko przed wychłodzeniem. Trzeba mieć przy tym na uwadze, że nie liczy się tylko estetyczny aspekt kocyka czy poduszki, ale też funkcjonalność i jakość.

Jaka pościel do wózka będzie najlepsza?

Świeżo upieczeni rodzice – jak i ci, którzy mają już doświadczenie – nie mogą zapominać, że dziecko ma zupełnie inne potrzeby i wymagania niż osoba dorosła. Przede wszystkim skóra maluszka jest dużo bardziej wrażliwa, dlatego należy unikać wszelkich podrażnień i odparzeń. Wobec tego, wybierając pościel do wózka, nie możemy kierować się kryteriami, które przyświecają nam, kiedy rozglądamy się za pościelą np. do łóżka małżeńskiego.

Najważniejszy jest materiał, z jakiego zostały wykonane kocyk i poduszka. Najlepiej zdecydować się na tkaniny hipoalergiczne, naturalne, takie jak bawełna – jest w pełni delikatna dla skóry, na dodatek pozwala na swobodną cyrkulację powietrza. Dodatkowo bawełniane pościele do wózków są łatwe w utrzymaniu w czystości, a każde kolejne pranie nie zmienia ich miękkości. Znakomitym rozwiązaniem będzie też pianka termoelastyczna, która zagwarantuje optymalną temperaturę i komfortowe oparcie wszystkich części ciała. 

W naszej ofercie znalazło się wyposażenie do wózka wykonane z najwyższej jakości materiałów, które znakomicie odpowiadają na potrzeby maluszka i zapewniają mu niezbędną wygodę. Wybierają konkretny model, zwróć uwagę na rozmiar – pościel musi być perfekcyjnie dopasowana do wózka.

Jakie wypełnienie pościeli do wózka?

Nie zapominajmy o tym, że ważna jest nie tylko tkanina, z jakiej została wykonana powłoczka pościeli – równie istotne jest wypełnienie. Najlepiej zdecydować się na syntetyczne, które zapobiega alergiom i jednocześnie, dzięki właściwościom termoizolującym, będzie chronić dziecko przed przegrzaniem oraz wychłodzeniem. Wypełnienie powinno być też lekkie, co znacząco ułatwi jego przechowywanie i czyszczenie.

Pościel do wózka dziecięcego – wzory i kolory

Wybierając wózek dziecięcy, zazwyczaj chcemy osiągnąć idealną harmonię między estetyką a praktycznością. Podobne założenia możemy przyjąć, kiedy kupujemy pościel. Dlatego też, dokonując zakupu, kierujmy się swoimi preferencjami. Pościel jak najbardziej może spełniać swoje zadanie i zapewniać dziecku maksymalną ochronę, a przy tym cieszyć oko.

Sięgnij do naszego asortymentu, by wybrać miękki, funkcjonalny kocyk w dowolnej wersji kolorystycznej. W ten sposób będzie znakomicie pasował do wykorzystywanego wózka, a ciekawy wzór będzie przyciągał uwagę Twojej pociechy i zwiększać jego aktywność. Interesujące odcienie w połączeniu z uniwersalnym wzornictwem to gwarancja spełnienia wszelkich walorów estetycznych. Kocyk może uzupełnić także wygodna poduszka typu motylek. Dzięki temu codzienne spacery będą jeszcze przyjemniejsze, niezależnie od warunków atmosferycznych i okoliczności.

Filtry

Cena

15,00 zł - 150,00 zł

Nasz sklep stosuje pliki cookies w celu zapewnienia świadczenia usług oraz dla celów statystycznych. Więcej informacji znajduje się w naszej polityce prywatności.