Montaż na isofix

Fotelik 9-25 isofix – trwały i bezpieczny

Zakup odpowiedniego fotelika samochodowego nie należy do najłatwiejszych zadań. W końcu nie jest to produkt, który przyda się tylko raz lub dwa – przecież to od niego zależy, czy nasza pociecha będzie mogła swobodnie podróżować z nami samochodem, nawet na długie dystanse. Z tego też względu należy pamiętać o tym, by określony model był w pełni dostosowany do potrzeb i wymagań. Fotelik 9-25 isofix może się okazać znakomitym rozwiązaniem.

Fotelik 9-25 – do kiedy może być używany?

Kategoria wagowa to zdecydowanie najważniejszy parametr, jaki sprawdzamy, zanim zdecydujemy się na konkretny fotelik. To on decyduje, czy maluch rzeczywiście będzie mógł z niego komfortowo korzystać. Dlatego też nie jest żadną tajemnicą, że modele 9-25 są przeznaczone dla dzieci, które ważą od 9 do 25 kg. Producenci zawsze zalecają, by ściśle trzymać się maksymalnej granicy. Po jej przekroczeniu pociecha może nie tylko mieć trudności z wygodnym ułożeniem ciała, ale też nadmiernym ciężarem sprawić, że jakość siedziska zostanie zachwiana.

Fotelik 9-25 isofix może być stosowany od mniej więcej 9. miesiąca życia – oczywiście wcześniej należy się upewnić, że dziecko osiągnęło już określoną wagę. Do kiedy możemy cieszyć się korzyściami płynącymi z takiego wariantu? Nierzadko się zdarza, że tego typu produkty sprawdzają się nawet do momentu, kiedy syn lub córka kończy 6-7. rok życia.

Fotelik 9-25 – isofix czy nie?

System isofix to sposób montażu fotelików samochodowych. Dzięki odpowiedniej bazie, która albo jest już wbudowana w samochód (a tak dzieje się w przypadku nowszych modeli), albo może zostać dokupiona osobno, w ciągu zaledwie paru chwil można przymocować siedzisko do tylnej kanapy w aucie. Udaną operację potwierdza charakterystyczne kliknięcie; wówczas wiemy już, że fotelik jest stabilny, a mały pasażer może czuć się bezpiecznie.

Isofix to alternatywa dla tradycyjnego montażu przy pomocy pasów bezpieczeństwa. Jego skuteczność została potwierdzona lata temu, u schyłku XX wieku. Dlatego też to rozwiązanie jest bardzo chętnie wybierane przez rodziców, ponieważ zapewnia maksymalną ochronę, a przy okazji niezwykłą oszczędność czasu oraz mobilność. Zdecydowanie polecamy foteliki wyposażone w system isofix, tak jak te, które znajdują się powyżej. Gwarantujemy, że dzięki nim możliwe jest osiągnięcie najwyższego komfortu podróży przy jednoczesnym zachowaniu wszelkich środków ostrożności.

Fotelik samochodowy na miarę Twoich potrzeb

Ponieważ mamy świadomość, że rodzice pragną wszystkiego, co najlepsze dla swoich dzieci, my również kierujemy się taką zasadą. Dlatego w asortymencie naszego sklepu znalazło się miejsce wyłącznie dla produktów sprawdzonych, które spełniają wszelkie standardy. Do ich produkcji wykorzystano solidne, wytrzymałe materiały, co z kolei zapewnia możliwość użytkowania przez długi czas.

Jednocześnie starannie dobieramy modele w taki sposób, by były łatwe w codziennym czyszczeniu, a także by pasowały estetycznie do wnętrza dowolnego samochodu. Zachęcamy zatem do składania zamówień, a w razie potrzeby służymy pomocą.

 

Filtry

Cena

2 235,00 zł - 2 250,00 zł

Nasz sklep stosuje pliki cookies w celu zapewnienia świadczenia usług oraz dla celów statystycznych. Więcej informacji znajduje się w naszej polityce prywatności.