Firma Askot to właściciel wrocławskich sklepów, cieszący się zaufaniem Klientów od ponad 30lat. Oferta handlowa spółki to blisko 30 tys. produktów prezentowanych na powierzchni wystawienniczej . Zapewnienie rodzicom dostępu do szerokiej oferty wysokiej jakości produktów, posiadających atesty i cieszących się światowym uznaniem – to cel działania firmy Askot. Przedsiębiorstwo stara się być profesjonalnym doradcą Klienta i wspierać go w wyborze najlepszych, bezpiecznych i komfortowych rozwiązań. Gwarantuje także pełną opiekę posprzedażową w ramach prowadzonego serwisu. Te wszystkie działania pozwalają budować trwałe więzi i w ten sposób poszerzać grupę zadowolonych Klientów.

Dla Klientów hurtowych, prowadzących sklepy, w których zaopatrują się przyszłe i obecne mamy, Askot niezmiennie pozostaje zaufanym partnerem biznesowym. Współpraca z wiodącymi producentami daje pewność sprzedawania wyłącznie produktów wysokiej jakości, posiadających wszelkie atesty i cieszących się uznaniem na całym świecie. Askot jest również jednym z członków grupy PSD, stanowiącej wspólne przedsięwzięcie sklepów dziecięcych z całej Polski. Główną misją podmiotu jest zaspokajanie potrzeb rodziców najmłodszych dzieci. Wiodącą marką grupy PSD jest PlusBaby.

Partnerzy

Zoo

Wrocławski Teatr Lalek

Centrum Edukacji Mama

Grupa PSD

Będę Mamą

Wrocławska Szkoła Rodzenia

Szkoła Baletowa przy Operetce Dolnośląskiej

Filharmonia Wrocławska

Centrum Przyjazne Matce i Dziecku

Nasz sklep stosuje pliki cookies w celu zapewnienia świadczenia usług oraz dla celów statystycznych. Więcej informacji znajduje się w naszej polityce prywatności.