FOTELIKI


Fotelik samochodowyjest niezbędnym elementem każdej wyprawki. W naszej ofercie znajdziesz tylko foteliki sprawdzonych i bezpiecznych marek. Foteliki samochodowe chronią dziecko w czasie wypadku, amortyzują uderzenia dzięki ochronie bocznej i specjalnym materiałom, z których został zrobiony fotelik. Pierwszy fotelik tzw. łupinka służy od urodzenia dziecka do 13 kg czyli do około 1 roku życia. Jest to jedyny fotelik, który możesz kupić bez dziecka, każdy następny należy przymierzyć do samochodu i dziecka. Tylko dobrze dobrany fotelik jest bezpieczny! Najbezpieczniej aby dziecko jak najdłużej jeździło tyłem do kierunku jazdy (RWF). Siły odśrodkowe podczas wypadku inaczej się rozkładają i mniej obciążone są m.in. kręgi szyjne. Dziecko powinno być przewożone w foteliku do 150 cm wzrostu. Warto również sprawdzić nasze akcesoria samochodowe
Przeczytaj nasze artykuły:
Jak wybrać fotelik samochodowy? RWF – faktycznie bezpieczniej, czy tylko marketing? Foteliki samochodowe – testy, normy, gwiazdki – czyli jak się nie pogubić?

Nasz sklep stosuje pliki cookies w celu zapewnienia świadczenia usług oraz dla celów statystycznych. Więcej informacji znajduje się w naszej polityce prywatności.