Fotelik obrotowy


Fotelik samochodowy obrotowy – grupa 0-36 kg

Każdy rodzic z pewnością doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że to przede wszystkim odpowiednie zamocowanie fotelika w aucie gwarantuje, że dziecku nie będzie groziło żadne niebezpieczeństwo. Nie da się jednak ukryć, że zapinanie wszystkich pasów i upewnianie się, że uprząż jest dobrze przytwierdzona, może być problematyczne. Dlatego właśnie warto rozważyć fotelik samochodowy obrotowy, który będzie ogromnym ułatwieniem przy wsiadaniu oraz wysiadaniu z pojazdu.

Fotelik samochodowy obrotowy – korzyści

Fotelik z obrotowym siedziskiem to bardzo duże ułatwienie. Przede wszystkim umożliwia to swobodne manewrowanie, przez co podczas zapinania dziecka można bez przeszkód obrócić fotelik do siebie, żeby upewnić się, że uprząż dobrze przylega do ciała najmłodszego pasażera. Podobnie jest w przypadku, kiedy chcemy wyjąć pociechę z fotelika – z obrotowym siedziskiem będzie to niezwykle proste i szybkie.

Fotelik samochodowy obrotowy nie jest na rynku nowością, jednak wciąż zdobywa popularność. Umożliwia zachowanie większego komfortu, a jednocześnie jego budowa w żaden sposób nie wpływa na na bezpieczeństwo użytkowania. Oczywiście należy pamiętać o tym, żeby w pełni dopasować model do wieku oraz wagi dziecka, co sprawi, że nawet w razie nieprzewidzianej sytuacji na drodze nie będzie narażone na żadne nadmierne ryzyko. Dlatego też, nawet jeśli przy zakupie kierujemy się względami estetycznymi czy też materiałem, z jakiego wykonane jest oparcie, nie zapominajmy o tych najważniejszych parametrach.

Fotelik samochodowy 0-36 kg – czy to dobre rozwiązanie?

Wiele osób zastanawia się nad tym, jaki fotelik będzie odpowiedni już od pierwszych dni życia – to właśnie ciało noworodka jest najbardziej delikatne i wymaga największej ochrony. Nie sposób jednak nie zwrócić uwagi na fakt, że fotelik samochodowy to dość spora inwestycja, na dodatek należy go wymieniać co jakiś czas.

Alternatywną propozycją może być właśnie model 0-36 kg, który sprawdzi się w pierwszych tygodniach, a posłużyć może nawet do momentu, aż dziecko ukończy 12. rok życia – czyli do czasu, aż będzie już mogło podróżować na podstawce. Oczywiście trzeba pamiętać o tym, by kontrolować wagę pociechy, by w razie czego nie przekroczyć maksymalnego obciążenia.

Fotelik samochodowy obrotowy z najlepszych materiałów

Dokładamy wszelkich starań, żeby w naszym asortymencie znalazły się wyłącznie produkty, które spełniają wszelkie standardy bezpieczeństwa. Selekcjonujemy poszczególne modele, tak by mieć absolutną pewność, że wybieramy jedynie te sprawdzone i godne zaufania. Zwracamy uwagę m.in. na materiał, z jakich wykonane są pokrowce – wiemy, że tkaniny powinny być przewiewne i łatwe do utrzymania w czystości, co jest istotne z perspektywy wielu rodziców.

Jednocześnie dbamy o to, żeby foteliki prezentowały się estetycznie, przez co dobrze dopasowują się do wnętrza samochodu. Gdyby jednak wystąpiły ewentualne problemy i potrzebowaliby Państwo wskazówki podczas zakupów, zapraszamy do kontaktu – z przyjemnością doradzimy, jaki produkt będzie najlepszy i zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Filtry

Cena

0,00 zł - 1 965,00 zł

Nasz sklep stosuje pliki cookies w celu zapewnienia świadczenia usług oraz dla celów statystycznych. Więcej informacji znajduje się w naszej polityce prywatności.