Grupa PSD – Polskie Sklepy Dziecięce powstała z myślą o rodzicach, którym zależy na podejmowaniu dobrych i przemyślanych decyzji zakupowych.

Grupa PSD zrzesza osiemdziesiąt sklepów z całej Polski. Są to sklepy z branży dziecięcej, które mają wieloletnie doświadczenie, a założycielami są osoby, które same są rodzicami. Na podstawie własnego doświadczenia doradzają innym jak dobrze wybrać w gąszczu możliwości zakupowych.

.

Grupa PSD ma swoją własną markę – Plus Baby, która powstała w oparciu o potrzeby rodziców: najwyższej jakości materiały w przystępnej cenie, a wszystko to dostaniesz tylko w naszych sklepach.

Wszystkie produkty Plus Baby to efekt pracy polskich projektantów. Artykuły produkowane są w Polsce, przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki temu wysoka jakość jest wyróżnikiem tej marki.

W ofercie można znaleźć: mebelki przewijaki, pościel, ręczniki, poduszki do karmienia, nocniki, wózki i foteliki, a więc całą wyprawkę.

Modne wzornictwo i przystępna cena łącza w sobie to co przyjemne dla oka i praktyczne dla rodziców.

Nasz sklep stosuje pliki cookies w celu zapewnienia świadczenia usług oraz dla celów statystycznych. Więcej informacji znajduje się w naszej polityce prywatności.