I-size

Fotelik i-size – kategoria 9-25 kg

Przygotowujesz się właśnie do wymiany fotelika samochodowego na lepszy i zarazem bardziej dopasowany do wieku dziecka model? W takim razie z pewnością zastanawiasz się, który produkt rzeczywiście spełni Twoje oczekiwania, z których najważniejsze jest zapewnienie maluchowi maksymalnego bezpieczeństwa podczas jazdy samochodem. Jeśli chcesz mieć absolutną pewność, że Twój syn lub córka będzie chroniona nawet podczas bardzo długich podróży, wypróbuj fotelik i-size. Powyżej prezentujemy warianty z kategorii wagowej 9-25 kg.

Dlaczego fotelik i-size jest bezpieczny?

Przede wszystkim warto najpierw wspomnieć o tym, czym w ogóle jest i-size. To najnowsza norma dotycząca dostosowań fotelików samochodowych do warunków komfortowej jazdy. Jeśli jakiś produkt jest zgodny z tą normą, oznacza to, że stanowi znakomite rozwiązanie dla rodzica, który potrzebuje fotelika trwałego, solidnego i wytrzymałego, a przede wszystkim chroniącego dziecko przed konsekwencjami ewentualnej kolizji drogowej.

By fotelik spełniał wszelkie standardy, przeprowadzane są badania, w tym m.in. tzw. crashtesty. Polegają one na symulacji wypadków samochodowych i sprawdzeniu, jak fotelik znosi siłę uderzenia. Jego zadaniem jest bowiem stworzyć tarczę ochronną, która zagwarantuje, że maluchowi nie stanie się krzywda, nawet jeśli rzeczywiście dojdzie do nieprzewidzianej i niebezpiecznej sytuacji na drodze. Wybierając fotelik i-size, zyskujesz zatem pewność, że zapewniasz swojemu dziecku wszystko to, co najlepsze.

Fotelik z kategorii 9-25 kg – kiedy można z niego korzystać?

Oczywiście norma i-size to nie wszystko. Żeby fotelik rzeczywiście był dopasowany do wszystkich naszych wymagań, musi być on przede wszystkim dobrany do wieku oraz wagi dziecka. By dokonanie wyboru było łatwiejsze, powstały tzw. kategorie wagowe. Prezentowane wyżej foteliki należą do grupy 9-25 kg: oznacza to zatem, że można z nich korzystać od momentu, kiedy dziecko osiągnie wagę 9 kg (czyli zazwyczaj ok. 9 miesiąca życia). Model ten posłuży nam zaś przez kilka najbliższych lat, czyli do chwili, aż dziecko będzie ważyć 25 kg (4-6 lat). Do tego czasu nie będziemy musieli się przejmować kolejną wymianą, jest to zatem bardzo korzystna inwestycja.

Fotelik i-size 9-25 kg – tylko najlepsze modele

Rodzice, którzy chcą się upewnić, że ich dziecko podróżuje bezpiecznie, wygodnie i komfortowo, powinni koniecznie sprawdzić naszą ofertę. Pilnujemy, by do asortymentu naszego sklepu trafiały wyłącznie produkty w najlepszej jakości. Weryfikujemy producentów w taki sposób, by każdy pojedynczy model wyróżniał się pod względem trwałości oraz solidności wykonania. Ponadto staramy się zapewnić swoim klientom jak najszerszy wybór, ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że indywidualne wymagania są na pierwszym miejscu.

Jednocześnie, w razie potrzeby, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami. Wiemy wszystko na temat fotelików samochodowych, dlatego z prawdziwą przyjemnością doradzimy Państwu w podjęciu decyzji o zakupie. Wspólnie znajdziemy rozwiązanie, które będzie najbardziej odpowiednie dla maluszka.

Nasz sklep stosuje pliki cookies w celu zapewnienia świadczenia usług oraz dla celów statystycznych. Więcej informacji znajduje się w naszej polityce prywatności.