Fotelik obrotowy


Fotelik samochodowy 0-18 – obrotowy

Wybór odpowiedniego fotelika dla dziecka jest zdecydowanie najtrudniejszy, kiedy mamy do czynienia z niemowlęciem w pierwszych tygodniach życia. Z pewnością każdy rodzic doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak delikatne jest ciało maluszka, wobec czego należy mu zapewnić maksymalny komfort oraz bezpieczeństwo. Tym samym na pierwsze rodzinne podróże warto rozważyć fotelik samochodowy 0-18 – obrotowy model będzie dodatkowo dużym ułatwieniem również dla mamy i taty.

Czy fotelik 0-18 kg to odpowiedni wybór dla malucha?

Zgodnie z oznaczeniem w foteliku 0-18 mogą podróżować dzieci już od pierwszych dni życia do momentu, aż ich waga przekroczy 18 kg. Oznacza to, że taki model jest doskonałym rozwiązaniem, jeśli chcemy zainwestować w produkt, który posłuży nam przez dłuższy czas – z takiego fotelika możemy korzystać nawet przez 3-4 lata, co oznacza, że nieprędko będziemy musieli zastanawiać się nad jego zmianą.

Dlatego też foteliki 0-18 są bardzo często wybierane przez rodziców. W ten sposób można zapewnić wygodną jazdę samochodem dziecku tuż po urodzeniu, a jednocześnie nie będzie konieczności kupowania kolejnego już po roku czy dwóch latach.

Jednocześnie warto zaznaczyć, że najmłodszy pasażer powinien podróżować tyłem do kierunku jazdy tak długo, jak jest to możliwe. Tylko w ten sposób zapewniamy mu maksymalne bezpieczeństwo – w razie nieprzewidzianej sytuacji na drodze, np. zderzenia z innym samochodem, cała siła uderzenia zostanie przejęta przez fotelik, co oznacza, że dziecko będzie chronione przed poważnymi obrażeniami.

Fotelik z obrotowym siedziskiem – dlaczego warto?

Jeśli przygotowujesz się na nadejście nowego członka rodziny, koniecznie wybierz fotelik samochodowy 0-18 – obrotowy model będzie natomiast dodatkowym ułatwieniem. Siedzisko, które można obrócić o 360°, to ogromna wygoda: można w ten sposób dowolnie manewrować fotelikiem podczas zapinania czy też wyciągania dziecka z pojazdu. Nie da się ukryć, że to właśnie prawidłowe umieszczenie pasów bezpieczeństwa zapewnia, że w trakcie jazdy maluchowi nie będzie nic groziło, a obrotowe siedzisko będzie usprawniało cały proces.

Fotelik samochodowy 0-18 obrotowy – bezpieczna inwestycja

Każdy proponowany przez nas fotelik samochodowy 0-18 kg z obrotowym siedziskiem pochodzi od uznanego producenta. W ten sposób możemy zagwarantować maksymalne bezpieczeństwo oraz pełne zadowolenie wśród klientów. Starannie selekcjonujemy prezentowane produkty, tak by mieć niezawodną pewność, że w asortymencie pojawią się jedynie modele warte swojej ceny oraz zapewniające największy komfort.

Jednocześnie staramy się także dostosować do oczekiwań pod względem estetycznym. Można zatem wybierać wśród wielu różnych kolorów, tak by rzeczywiście dopasować fotelik do wnętrza samochodu. Dodatkowo zapewniamy też pełną pomoc przy wyborze – wiemy, że podjęcie decyzji może być czasochłonne i trudne, dlatego z chęcią udzielimy przydatnych wskazówek przed zakupem.

Jeśli chcesz zapewnić maluchowi najlepsze warunki podczas jazdy, wybierz fotelik z naszej oferty.

 

Filtry

Cena

990,00 zł - 3 000,00 zł

Nasz sklep stosuje pliki cookies w celu zapewnienia świadczenia usług oraz dla celów statystycznych. Więcej informacji znajduje się w naszej polityce prywatności.