Foteliki 9-25 kg


Fotelik samochodowy 9-25 kg – wygodny i bezpieczny

Decyzja o odpowiednim foteliku samochodowym dla dziecka nie należy do najłatwiejszych. To nie gadżet, który może wyłącznie pełnić funkcję ozdobną – to na jego wytrzymałości i jakości opiera się bezpieczeństwo naszej pociechy. Dlatego też kupując taki element wyposażenia, należy zwrócić uwagę na wszystkie najważniejsze parametry – jednym z nich jest dopasowanie do wieku i wagi dziecka. Kiedy możemy wykorzystać fotelik samochodowy 9-25 kg?

Fotelik samochodowy 9-25 kg – kiedy będzie nam potrzebny?

Sprawa wydaje się dość oczywista: ten typ fotelika sprawdza się w przypadku, gdy waga naszego dziecka przekracza 9 kg, ale nie wynosi więcej niż 25 kg. Warto jednak pamiętać, że ten model jest bardzo uniwersalny, ponieważ może posłużyć maluchowi od około 9. miesiąca aż do 6-7. roku życia. Dlatego też dokonując takiej inwestycji, musimy jej poświęcić jeszcze więcej uwagi. To wydatek na lata, dlatego trzeba zadbać o to, by wszystko zostało wykonane w oparciu o trwałe materiały i skuteczne rozwiązania.

W naszej ofercie nie zabrakło różnych wersji fotelika samochodowego 9-25 kg. Jeśli zatem Twój syn lub córka zbliża się do określonego wieku, warto przejrzeć nasz asortyment.

Co lepsze: fotelik przodem czy tyłem do kierunku jazdy?

Większość fotelików samochodowych może być montowana przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Czy ma to jakieś znaczenie? Wielu ekspertów zdecydowanie zaleca wybór takiego modelu, który jest umieszczony tyłem – wszystko dlatego, że w chwili ewentualnego zderzenia z innym samochodem bądź dowolnym obiektem to właśnie fotelik przyjmie całą siłę uderzenia. Dlatego też dziecko powinno jak najdłużej podróżować w ten sposób. Zazwyczaj może się to odbywać do 4., a nawet 5. roku życia.

W przypadku dzieci starszych preferowane umiejscowienie to przodem do kierunku jazdy. Jeśli fotelik samochodowy 9-25 kg jest poprawnie zamontowany i wykonany z solidnego materiału, to nawet w chwili wypadku najmłodszy pasażer jest bezpieczny. Zadbaliśmy o to, by proponowane przez nas foteliki wykorzystywały rozwiązania, które na uwadze mają przede wszystkim ochronę życia i zdrowia, czyli to, co dla rodziców liczy się najbardziej.

Na co jeszcze zwrócić uwagę, wybierając fotelik samochodowy?

Jeśli zyskaliśmy już pewność, że fotelik samochodowy 9-25 kg to odpowiedni wybór dla naszej pociechy, to możemy także zwrócić uwagę na pozostałe parametry. Ważne jest wytrzymałe zapięcie, które jednocześnie umożliwia dziecku bezpieczne poruszanie się i zapewnia wymaganą wygodę.

Dodatkowo istotny jest materiał, z jakiego został wykonany fotelik. Powinien on gwarantować optymalny przepływ powietrza, tak by latem maluch nadmiernie się nie pocił. Znakomitym ułatwieniem będzie także zdejmowany pokrowiec, który w razie potrzeby możemy wyprać i tym samym odświeżyć wygląd fotelika.

Oczywiście ważne są również inne funkcje, m.in. możliwość regulacji siedziska i regulacja pasów. Nie musimy też pomijać aspektu wizualnego – jak najbardziej możesz znaleźć u nas fotelik samochodowy 9-25 kg, który będzie dobrze spełniał swoją funkcję, a przy tym wyglądał estetycznie.

Filtry

Cena

2 235,00 zł - 2 250,00 zł

Nasz sklep stosuje pliki cookies w celu zapewnienia świadczenia usług oraz dla celów statystycznych. Więcej informacji znajduje się w naszej polityce prywatności.