Głęboko spacerowe 2w1

Wózki głęboko spacerowe 2w1 to dwie możliwości na jednym stelażu. Wymieniaj spacerówkę z gondolą wedle swoich potrzeb.

Praktyczne wózki dziecięce głęboko spacerowe 2w1

Każdy rodzic z pewnością zdaje sobie sprawę, że zakup pierwszego lepszego wózka dziecięcego nie zda egzaminu. Pod uwagę trzeba wziąć najważniejsze parametry takiego sprzętu, na dodatek musimy pamiętać o tym, że trzeba go dostosować do wieku naszej pociechy. By nie przepłacać i jednocześnie cieszyć się funkcjonalnością na lata, koniecznie trzeba rozważyć zakup wózka 2w1, który może się okazać jedną z najbardziej korzystnych inwestycji.

Wózki dziecięce 2w1 – czym się charakteryzują?

Jak sama nazwa na to wskazuje, przy zakupie wózka 2w1 tak naprawdę zyskujemy nie jeden, a dwa produkty – gondolę oraz spacerówkę. Takie sprzęty wyróżnia kompatybilność i łatwość modyfikowania. Zazwyczaj w ciągu zaledwie kilku minut możemy zamienić głęboki wózek na wygodną spacerówkę.

Oczywiście trzeba wziąć pod uwagę, że wózki dziecięce 2w1 są nieco większe i cięższe od tradycyjnych modeli. Jednocześnie należy podkreślić, że wcale nie musi to oznaczać, że pchanie takiego wózka będzie sprawiało duże problemy. Zazwyczaj do ich produkcji są wykorzystywane wysokiej jakości materiały, a zastosowanie odpowiednich technologii sprawia, że są w pełni mobilne i z łatwością można z nimi podróżować, bez obaw o bezpieczeństwo dziecka.

Oferujemy szeroki wybór modeli wózków 2w1, które są dopracowane pod każdym względem. Świeżo upieczeni rodzice mogą zatem zdecydować się na opcję, która najbardziej odpowiada ich potrzebom – zarówno pod kątem funkcjonalności, jak i estetyki.

Zalety wózka wielofunkcyjnego 2w1

Jak wiadomo, noworodki oraz niemowlęta mniej więcej do 7-8. miesiąca życia powinny podróżować jedynie w wózkach głębokich. Zapewniają one komfortowe i bezpieczne dla zdrowia ułożenie ciała, dlatego dziecko może spać podczas spaceru, nawet jeśli wybieramy się na dłuższy dystans.

W chwili, gdy nasza pociecha zaczyna samodzielnie siadać, może się okazać, że typowa gondola nie jest już wystarczająca. Maluch staje się coraz bardziej ciekawy swojego otoczenia, w związku z czym potrzebuje większej swobody ruchów. W takim przypadku najlepiej sprawdza się spacerówka – dzięki regulowanemu oparciu dziecko może siedzieć przez całą drogę i obserwować wszystko, co dzieje się dookoła. Jednocześnie spacerówka musi posiadać solidne zapięcia, które zredukują ryzyko upadku do zera.

Po zakupie klasycznego wózka głębokiego już po kilku miesiącach dojdziemy do wniosku, że taki sprzęt nie jest wszechstronny. Konieczne będzie dokupienie osobnej spacerówki, co wiąże się z kolejnym wydatkiem. Dodatkowo dwa różne modele będą zajmowały więcej miejsca, zatem posiadacze niedużych mieszkań stoją przed sporym wyzwaniem dotyczącym przechowywania.

Wózki dziecięce 2w1 całkowicie eliminują ten problem. W ramach jednego produktu mamy dostęp zarówno do gondoli, jak i do spacerówki. Tym sposobem wystarczy zaledwie jedna inwestycja, by zagwarantować dziecku wygodne podróżowanie przez wiele lat. Sami natomiast znacznie zaoszczędzimy przestrzeń w mieszkaniu czy w piwnicy. Jest to więc duże ułatwienie dla rodziców, którzy mają do zagospodarowania niewielki metraż.

O czym pamiętać, szukając wózka dla dziecka?

Wózki dziecięce 2w1 to znakomita inwestycja, która przez długi czas nie będzie od nas  wymagała wydawania kolejnych pieniędzy. Żeby jednak ten wydatek był dla nas w pełni korzystny, należy uwzględnić kilka kwestii, które pozwolą na dokonanie odpowiedniego wyboru.

Jeśli planujemy od czasu do czasu pokonywać niektóre odległości samochodem, a chcemy zabrać ze sobą dziecko, musimy zwrócić szczególną uwagę na rozmiary wózka. Po złożeniu powinien mieścić się w bagażniku, podczas gdy maluch będzie podróżował w foteliku. Wymiary są też istotne pod względem przechowywania oraz samego manewrowania wózkiem. Upewnijmy się, że szerokość i długość zapewniają nam niezbędną wygodę użytkowania.

Dodatkowo niezwykle istotne są materiały, które wykorzystano do produkcji wózka. Bardzo przydatne są tkaniny o właściwościach nieprzepuszczających wody, dzięki czemu będziemy mieć gwarancję, że spacery w deszczu nie będą stwarzały żadnego problemu – nie będzie też wówczas konieczności zakupu dodatkowej osłony. Ważny jest również oczywiście sam typ zapięcia. Powinien on umożliwiać dziecku komfortowe ułożenie, bez nadmiernego ograniczania ruchów, a jednocześnie zapewniać najwyższe bezpieczeństwo.

Jak wybrać wózek dziecięcy 2w1?

Jeśli przeglądając nasz asortyment nie możesz zdecydować się na konkretny model, zwróć się do nas. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i jednocześnie udzielimy wskazówek, które ułatwią podjęcie decyzji. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważnym, a często także stresującym momentem jest kompletowanie wyprawki dla dziecka. Wykorzystujemy nasze doświadczenie i wiedzę w pomaganiu rodzicom w znalezieniu produktów, które spełnią ich oczekiwania.

Gwarantujemy, że oferowane przez nas wózki są gwarancją wszelkich wymogów bezpieczeństwa. Troszczymy się o to, by najmłodsi pasażerowie mogli wygodnie podróżować i by ich opiekunowie mogli mieć pewność, że wskazany sprzęt jest najlepszym wyborem. Wózki dziecięce 2w1 w naszym sklepie są dostępne w wielu wersjach kolorystycznych, więc mamy na uwadze także walory wizualne.

Nasz sklep stosuje pliki cookies w celu zapewnienia świadczenia usług oraz dla celów statystycznych. Więcej informacji znajduje się w naszej polityce prywatności.