Foteliki 0-13 kg


Fotelik samochodowy 0-13 kg – od pierwszych dni życia

Dla każdego rodzica fundamentalną kwestią jest zapewnienie swojemu dziecku niezbędnego bezpieczeństwa. By było to możliwe, należy zadbać m.in. o odpowiednie wyposażenie. Koniecznym elementem jest oczywiście właściwie dopasowany fotelik samochodowy, który zagwarantuje najmłodszemu pasażerowi komfortową jazdę nawet na długich dystansach. Powyżej prezentujemy modele, którymi warto się zainteresować, jeśli poszukujemy produktu dla niemowlęcia.

Fotelik samochodowy 0-13 kg – odpowiedni dla malucha

Jak wiadomo, najważniejszym kryterium przy wyborze fotelika samochodowego jest jego dostosowanie do wieku oraz wagi dziecka. W tym celu producenci umieszczają odpowiednie oznaczenia, które wskazują na kategorię wagową i tym samym są wyznacznikiem, od kiedy do kiedy można stosować dany fotelik.

Grupa 0-13 kg to modele, które są najchętniej wybierane przez świeżo upieczonych rodziców. Są przeznaczone do przewożenia niemowląt już w pierwszych tygodniach życia, aż do czasu, kiedy maluch osiągnie wagę 13 kg. Oznacza to, że będziemy mogli z nich korzystać do momentu, gdy dziecko będzie miało 12-15. miesięcy. Jak sprawdzić, czy przyszła już pora na zmianę fotelika? W żadnym wypadku nie należy się sugerować faktem, że nóżki naszej pociechy wystają poza siedzisko i dotykają przedniego fotela. Jeśli pod względem innych parametrów fotelik wciąż pasuje, to nadal można go używać. Do zmiany powinno dojść bezwzględnie w chwili, kiedy najmłodszy członek rodziny przekroczy maksymalną wagę.

Oczywiście kategoria wagowa to nie jedyna kwestia, na którą musimy zwrócić uwagę przy zakupie fotelika. Ważne jest także to, by pokrowiec produktu został wykonany z przewiewnych materiałów, które nie będą powodowały odparzeń. Tkanina powinna też nie sprawiać żadnych kłopotów przy codziennym czyszczeniu, tak by w razie potrzeby łatwo dało się odświeżyć wygląd fotelika.

Wybierz najlepszy fotelik samochodowy dla swojego dziecka

Ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne dla rodziców jest bezpieczeństwo, robimy wszystko, by proponowane przez nas produkty były dopasowane do wszelkich indywidualnych wymagań. Każdy fotelik samochodowy 0-13, który pojawia się w naszej ofercie, jest dokładnie sprawdzany pod kątem trwałości, wytrzymałości i solidności. W ten sposób jesteśmy w stanie zagwarantować swoimi klientom, że będą zadowoleni z zakupu.

Foteliki 0-13 są wyposażone w dodatkowy uchwyt, który umożliwia ich łatwiejsze umieszczenie oraz wyciągnięcie z pojazdu. Jeśli zatem dziecko zaśnie podczas podróży samochodem, można przy pomocy zaledwie kilku ruchów wyjąć malucha z auta razem z fotelikiem i w ten sposób nie zakłócać snu.

Serdecznie zachęcamy do przejrzenia naszej oferty – postaraliśmy się także o to, by kupujący mieli szeroki wybór pod względem kolorystycznym i estetycznym. Jeśli jednak potrzebują Państwo dodatkowej pomocy albo zastanawiają się, który model będzie najlepszy, zapraszamy do kontaktu. Z chęcią udzielimy przydatnych wskazówek i tym samym ułatwimy podjęcie tej istotnej decyzji.

 

Filtry

Cena

585,00 zł - 2 685,00 zł

Nasz sklep stosuje pliki cookies w celu zapewnienia świadczenia usług oraz dla celów statystycznych. Więcej informacji znajduje się w naszej polityce prywatności.