CEBA BABY

Wyszukaj w wybranej kategorii:

DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ

Sortuj
Cena
Marki
Ilość produktów
Kategorie
Szukaj zabawek według wieku

Ceba to polski producent poduszek – tak zwanych cebuszek i innych akcesoriów dla dzieci. Na polskim rynku działa od ponad 20 lat. Oferuje pościele, kocyki, śpiworki i beciki w szerokiej gamie kolorystycznej. Warto zwrócić uwagę również na funkcjonalne komody z wanienką firmy Ceba.

Firma Ceba została założona w 1990 roku, kiedy dwóch młodych inżynierów, świeżo upieczonych rodziców, postanowiło wprowadzić na polski rynek innowacyjny produkt – elektroniczną nianię, ułatwiającą sprawowanie stałej opieki nad dzieckiem. Tak rozpoczęła się historia polskiej marki w branży dziecięcej, choć obecnie firma produkuje zupełnie inne akcesoria dla dzieci.  Aktualnie Ceba Baby skupia się na tekstyliach dla dzieci, produkowaniu zestawów kąpielowych – jak komoda z wanienką itp.

Cebuszka od firmy Ceba to unikalna, specjalnie zaprojektowana przez producenta poduszka relaksacyjna, która została starannie wykonana, z najwyższej jakości materiałów. Przyda się i przy karmieniu dziecka i przy układaniu go do snu.

Wszystkie produkty marki Ceba są wysokiej jakości, a na każdym etapie produkcji ich poszczególne elementy są skrupulatnie testowane. Wszystko to z myślą o klientach, ich wygodzie, bezpieczeństwie i zadowoleniu.

Poduszki i komody z wanienką firmy Ceba

Produkty Ceba idealnie wpisują się w wyprawkę dla niemowląt. Są przyjazne dla otoczenia, wytwarzane z materiałów pochodzących od europejskich producentów, które nie podrażniają wrażliwej skóry maleństwa. Zarówno poduszki-cebuszki, jak i pozostałe produkty dla małych dzieci zostały zaprojektowane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Ceba projektuje i wytwarza kolorowe, ciepłe zestawy pościeli, kojce, śpiworki i beciki, a także komody z wanienką, które umilą i ułatwią rodzicom codzienną higienę ich dziecka.