JOIE

Wyszukaj w wybranej kategorii:

DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ

Sortuj
Cena
Marki
Ilość produktów
Kategorie
Szukaj zabawek według wieku

Joie – foteliki i wózki dziecięce brytyjskiej marki, która zasłynęła w świecie dzięki swoim unikalnym projektom wózków spacerowych. Są one wytrzymałe, solidne, a przy tym cechuje je niska waga całkowita – około 10 kg. Zachwycają niezwykłym, futurystycznym designem.

Pochodząca z Wielkiej Brytanii marka Joie wytwarza produkty dla dzieci i niemowląt, w tym wózki spacerowe i foteliki samochodowe. Bez względu na typ wszystkie spełniają rygorystyczne standardy bezpieczeństwa i jakości. Przez lata Joie zdobywało doświadczenie w produkowaniu wózków i fotelików dla najmłodszych, dzięki czemu może zaoferować produkty wygodne, na każdą okazję, łatwe w codziennym użytkowaniu.

Produkty sygnowane etykietą Joie™ Signature gwarantują znakomitą jakość i są świetnym rozwiązaniem dla dzieci i rodziców. Spacerówki Joie zyskały uznanie na całym świecie, dzięki swojej lekkiej konstrukcji i zwrotności. Foteliki samochodowe Joie zapewniają dziecku w podróży należyte bezpieczeństwo i są dostosowane do wieku malucha.

Wózki i foteliki Joie

Asortyment wózków dziecięcych i fotelików samochodowych dla najmłodszych pasażerów brytyjskiej firmy Joie jest bardzo szeroki. Można wybierać spośród wielu propozycji spacerówek – lekkich, wytrzymałych, ze skrętnymi kołami i blokadą skrętu, z aluminiowym stelażem i prostym systemem składania wózka.