LOVI

Wyszukaj w wybranej kategorii:

DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ

Sortuj
Cena
Marki
Ilość produktów
Kategorie
Szukaj zabawek według wieku

Akcesoria dla dzieci  Lovi obejmują szeroki wybór produktów do karmienia, ale nie tylko. Powstały one we współpracy ze specjalistami w dziedzinie laktacji i neonatologii. Są przyjazne i w pełni bezpieczne dla najmłodszych użytkowników.
Marka Lovi za cel swojego funkcjonowania bierze oferowanie i tworzenie produktów służących do alternatywnego karmienia niemowląt i ich uspokajania. Wszystkie akcesoria Lovi do karmienia są bezpieczne dla naturalnego odruchu ssania dziecka. Gwarancją bezpieczeństwa są wyniki przeprowadzanych badań respondencyjnych butelek i smoczków Lovi, realizowane z udziałem niemowląt. Do tego dochodzą rekomendacje lekarzy i liczne nagrody przyznane butelkom Lovi. Jednocześnie firma jest orędownikiem naturalnego karmienia piersią przez młode mamy od chwili narodzin.
Firma Lovi działa od wielu lat na rynku akcesoriów do karmienia, dlatego bazując na swoim doświadczeniu i współpracy ze specjalistami, może tworzyć nowoczesne i niezwykle funkcjonalne laktatory, wkładki, butelki i smoczki uspokajające dla dzieci w różnym wieku.
Akcesoria dla dzieci Lovi
Karmienie naturalne jest ideałem dla matek i ich nowonarodzonych dzieci. Firma Lovi wspiera mamy w ich zmaganiach z laktacją, oferując jednocześnie nowoczesne i niezwykle funkcjonalne akcesoria dla dzieci. Wśród nich znajdziemy laktatory, wkładki dla mam, butelki i smoczki uspokajające dla dzieci. Produkty do karmienia niemowląt Lovi powstały we współpracy ze środowiskami naukowymi, dzięki którym nie zagrażają naturalnemu odruchowi ssania u niemowląt.
Klienci mogą wybierać różne akcesoria marki Lovi, w tym:

produkty wspierające karmienie piersią – laktatory elektryczne i ręczne, wkładki laktacyjne, osłonki na piersi,

produkty do karmienia alternatywnego – butelki i smoczki, podgrzewacze, szczotki i termoopakowania,

produkty uspokajające – smoczki, pojemniki i łańcuszki do smoczków,

produkty dla starszych dzieci – kubki niekapki, kubki 360 stopni i kubki treningowe.