PEG PEREGO

Wyszukaj w wybranej kategorii:

DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ

Sortuj
Cena
Marki
Ilość produktów
Kategorie
Szukaj zabawek według wieku

PegPerego to włoski koncern oferujący wysokiej jakości, funkcjonalne produkty dziecięce, w tym wózki uniwersalne, 3 w 1, głębokie, spacerowe, jak i krzesełka do karmienia. Producent z Mediolanu ma ponad 50-letnie doświadczenie w projektowaniu i wytwarzaniu wózków i krzesełek dla najmłodszych.

Produkty PegPerego są oferowane na całym świecie, a ich produkcja odbywa się w trzech fabrykach znajdujących się na terenie Włoch, Kanady i USA. Producent stosuje zaawansowany proces projektowania wózków, krzesełek dla dzieci i innych przedmiotów, w wyniku czego powstają oryginalne produkty z wykorzystaniem inteligentnych rozwiązań.

Wózki i krzesełka PegPerego spełniają wszelkie wymagania bezpieczeństwa, w tym europejskie normy. Są komfortowe i stylowe. Obejmuje je dwuletnia gwarancja producenta.

Wózki i krzesełka PegPerego

Wszystkie wózki i krzesełka PegPerego spełniają wymagania europejskich norm jakości. Są bezpieczne w użytkowaniu, funkcjonalne dla dzieci i ich rodziców. W ofercie włoskiego producenta PegPerego znajdziemy wózki dziecięce gondole, uniwersalne wózki spacerowe, przewozowe, a nawet wózki bliźniacze. Komplety wózków, fotelików dla dzieci i akcesoriów PegPerego znakomicie uzupełnią wyprawkę dla niemowlaka. Wózek głęboki zapewni spokojny sen na spacerach, a spacerówka będzie towarzyszyła dziecku przy odkrywaniu otaczającego go świata podczas wypraw z rodzicami.

Stelaż wózków PegPerego jest lekki, zwrotny, ale stabilny. Wózki są wyposażone w poliuretanowe koła, a nowe modele w skórzaną rączkę oraz przełącznik kół przednich z boku stelaża.