Kącik dla maluszka – inspiracje


Umeblowanie pokoiku to nie taka prosta sprawa – im większy wybór tym trudniej się zdecydować. To moje pierwsze dziecko, więc mogę trochę poszaleć… Zależy mi na tym, aby pokoik był urządzony praktycznie, ale też ładnie. Podobają mi się białe meble i szare ściany. Spodziewam się dziewczynki, więc chcę ocieplić pokoik elementami pudrowego różu i mięty – co myślicie?

Łóżeczko

Urzekły mnie kosze Mojżesza, ale po głębszym zastanowieniu wolałabym jednak łóżeczko, które rosłoby razem z moim słoneczkiem, stąd mój wybór padł na polskie sprawdzone marki Pinio i Klupś. Z Pinia podoba mi się kolekcja Basic i Moon, a z Klupsia Marsell – te mebelki definitywnie skradły moje serce. Na razie mam jeszcze czas żeby się zastanowić i spokojnie przespać z moimi pomysłami, więc póki co wrzucam inspiracje ślicznych pokoików! Czekam na Wasze komentarze i opinie, które mebelki polecacie?

A póki co czeka mnie kolejny wieczór w sieci w poszukiwaniu kolejnych inspiracji i odpowiedzi na tysiące pytań: jaki wymiar łóżeczka wybrać? Które produkty będą najlepsze dla mojej pociechy? Jaki wybrać materac?

PINIO

 

pinio_basic

Bardzo klasyczna wersja BASIC

pinio_moon

nowoczesna wersja MOON

 

Kolejny producent KLUPŚ

 

klups_marsell

Kolekcja MARSELL i przepiękne sowy – symbol mądrości

 

klups_radek

i RADEK z kawałkiem nieba

 

Ostatnia bardzo ciekawa produkcja BELL AMY

 

bell_amy

Piękne szare meble z serii INES NEUTRAL GREY

bell_amy_fino

Prosta seria FINO

bell_amy_good_night

oraz GOOD NIGHT tylko bardziej widzę ją w kolorze różowym w końcu to będzie dziewczynka.

Na sam koniec coś co uważam za niezbędne w kąciku malucha ale używane będzie bardziej przeze mnie 🙂

bell_amy_fotel

Fotel bujany BELL AMY

 


Paulina

Jestem młodą mamą, dla której najważniejsze jest zdrowe i spokojne dzieciństwo mojej kruszynki. Z całego serca chcę zapewnić jej najlepszą opiekę pod słońcem. Staram się w pierwszej kolejności stawiać na instynkt macierzyński, jednak czasami jak każdy potrzebuję dobrych rad.