FOTELIKI

Sortuj
Cena
Marki
Ilość produktów
Kategorie
Szukaj zabawek według wieku

Fotelik samochodowyjest niezbędnym elementem każdej wyprawki. W naszej ofercie znajdziesz tylko foteliki sprawdzonych i bezpiecznych marek. Foteliki samochodowe chronią dziecko w czasie wypadku, amortyzują uderzenia dzięki ochronie bocznej i specjalnym materiałom, z których został zrobiony fotelik. Pierwszy fotelik tzw. łupinka służy od urodzenia dziecka do 13 kg czyli do około 1 roku życia. Jest to jedyny fotelik, który możesz kupić bez dziecka, każdy następny należy przymierzyć do samochodu i dziecka. Tylko dobrze dobrany fotelik jest bezpieczny!

Najbezpieczniej aby dziecko jak najdłużej jeździło tyłem do kierunku jazdy (RWF). Siły odśrodkowe podczas wypadku inaczej się rozkładają i mniej obciążone są m.in. kręgi szyjne.

Dziecko powinno być przewożone w foteliku do 150 cm wzrostu.

Warto również sprawdzić nasze akcesoria samochodowe


Przeczytaj nasze artykuły:
Jak wybrać fotelik samochodowy?RWF – faktycznie bezpieczniej, czy tylko marketing?Foteliki samochodowe – testy, normy, gwiazdki – czyli jak się nie pogubić?

Foteliki samochodowe

są niezbędnym elementem każdej wyprawki. W naszej ofercie znajdziesz tylko foteliki sprawdzonych i bezpiecznych marek. Dzięki szerokiej palecie kolorystycznej każdy znajdzie coś dla siebie. Foteliki posiadamy w każdej grupie wagowej, montowane zarówno przodem jak i tyłem do kierunku jazdy.