Poduszka dla dzieci – Baby Matex

Cześć Wam wszystkim, dziś chciałam zapoznać Was z asortymentem poduszkowym firmy Baby Matex. Napiszę dziś o dwóch rodzajach poduszek dla niemowląt. Tak wiem, że dziecko do 6msc życia nie powinno spać na jakiejkolwiek poduszce, jednak są dzieci, które niestety potrzebują „poduszkowego” wsparcia… Mówię tutaj o maleństwach, które mają problemu z ulewaniem, felux czy inne podobne choroby.
Pierwsza poduszka czyli Smart, idealnie sprawdzi się w łóżeczku, kołysce czy wózku, dzięki temu, że występuje w dwóch rozmiarach. Wykonana jest z pianki termoplastycznej, która dostosowuję się do główki maleństwa i zapamiętuje jej kształt. Dzięki kanalikom i otworom, które posiada, przepływ powietrza jest bezproblemowy, a my też mamy pewność, że maleństwo będzie mogło oddychać nawet jak przekręci główkę. Poszewka, którą posiada poduszka jest bardzo dobrej jakości, dziecko się nie poci, a sama poszewka nie mechaci i kulkuję. Obecnie używamy właśnie tej poduszki, która pomaga nam w miarę przesypiać noce przy męczącym katarze.
Kolejnym fajnym rozwiązaniem jest poduszka Aero, poduszka z najnowszej technologii o trójwymiarowej strukturze z systemem Aero Mesh 3D. Jest ona zaprojektowana tak aby utrzymać dziecko w jak najlepszej pozycji do spania. Wysokiej klasy materiały zapewniają Twojemu dziecku uczucie suchości oraz idealnie przepuszcza powietrze, nie ma też możliwości aby dziecko leżąc na niej przegrzało się lub nadmiernie pociło. Dopasowuje się ona do ciała dziecka i jest idealna dla alergików, ponieważ jest wyprodukowana z hipoalergicznych materiałów. Dodatkowo dzięki trójwymiarowej strukturze zapobiega ona deformacji tylnej części głowy dziecka. Poduszka ta składa się z pięciu warstw, pomiędzy którymi pozostaje elastyczna przestrzeń, odprowadzająca ciepło i wilgoć. Jest ona higieniczna w użyciu i pozostawia dziecku ciągłe uczucie świeżości. W zestawie z bawełnianą poszewką. Jest świetna na upały!Jak na razie korzystamy wymiennie z obu poduszek i obie jesteśmy bardzo zadowolone 🙂


Paulina

Jestem młodą mamą, dla której najważniejsze jest zdrowe i spokojne dzieciństwo mojej kruszynki. Z całego serca chcę zapewnić jej najlepszą opiekę pod słońcem. Staram się w pierwszej kolejności stawiać na instynkt macierzyński, jednak czasami jak każdy potrzebuję dobrych rad.