Pomysł na prezent – Ramka z odciskiemNa pewno nie raz spotkaliście się już z różnymi ramkami na odcisk, czy to stópki czy też rączki, osobiście sama nawet mam jeden zestaw z masy gipsowej, czy czegoś podobnego do odbicia nóżki małej Hani. Tak, tak mam, bo nadal leży w szafie i czeka aż się za to zabiorę, nie ukrywam że po pierwsze wynika to trochę z mojego lenistwa, ale najważniejszym argumentem jest czasochłonność i cała ta zabawa z bałaganem…

Dlatego dziś chciałam Wam przedstawić bardzo fajną, czystą, ramkę 3w1 od firmy Pearhead. Dlaczego czystą? Odcisk wykonujemy ze specjalnej, nietoksycznej masy, która jest zamknięta w foliowym woreczku, wystarczy przez 2 minuty ugniatać ją w ręce, następnie rozwałkować na ok 0,5 mm i odcisnąć rączkę lub nóżkę, proste? Pewnie, że proste!


Dodatkowo masa ta niczego nie brudzi, nie zostawia po sobie niechcianych kawałeczków na blacie czy czymś innym, po prostu super sprawa!

W zestawie znajdziemy oczywiście 2 woreczki z masą, rolkę dzięki której możemy rozwałkować masę i linijkę którą później wycinamy ładnie kwadrat.

Jedyna rzecz która nam potrzebna do woda i kawałek foli aluminiowej. Nie dość, że wszystko dookoła pozostaje czyste to i cała zabawa trwa maksymalnie 15min!Drewniana ramka składa się z 3 części, w pierwszej mamy odcisk nóżki, w drugiej jest miejsce na zdjęcie naszej pociechy, a w trzeciej odcisk rączki, całość tworzy bardzo fajną pamiątkę na lata!

Ramka występuje w dwóch kolorach : szary i biały. Myślę, że to bardzo uniwersalne kolory dzięki czemu na pewno dopasujemy ramkę do naszego wnętrza. Dodatkowo wykonana jest z drewna, dzięki czemu na półce prezentuje się bardzo porządnie i trwale.

Dodatkowo producent dołącza nam wymienne tła, w kolorze białym, różowym i niebieskim. Daje nam to możliwość indywidualnego skomponowania swojej wymarzonej ramki.

My z Hania mamy już swoją pamiątkę, teraz kolej na Was :).

Dodatkowo wspomnę, że jest to bardzo fajny pomysł na prezent dla przyszłych rodziców!

Sprawdź całą ofertę firmy Pearhead tutaj!Paulina

Jestem młodą mamą, dla której najważniejsze jest zdrowe i spokojne dzieciństwo mojej kruszynki. Z całego serca chcę zapewnić jej najlepszą opiekę pod słońcem. Staram się w pierwszej kolejności stawiać na instynkt macierzyński, jednak czasami jak każdy potrzebuję dobrych rad.