Śliniak z gryzakiem – nasz hit!CHEEKY CHOMPERS!

Drogie mamy! Znacie już tą firmę? Jeszcze nie? To koniecznie musicie ją poznać! U nas w najlepsze trwa etap ząbkowania, a co za tym idzie, Hanka gryzie wszystko co jej pod rękę podejdzie, a o ślinie to już nie wspomnę! Dzisiejszy rynek oferuje nam całą masę różnego rodzaju śliniaków, w kwiatki, kropki czy też autka. Materiałowe, śliskie czy też z rękawkami, pogubić się idzie! Ale takiego śliniaka to ja jeszcze nie widziałam!A więc do rzeczy, śliniak Cheeky Chompers nie dość że stylowy, mamy dość spory wybór wśród wzorów i kolorów, to do tego zakończony gryzakiem! Świetna sprawa, dla dziecka które wkłada wszystko do buzi, jest to idealne rozwiązanie.
Śliniaczki dodatkowo mają dopasowane kolorami, trójkątne gryzaki, które przyniosą ulgę maluchom i bez problemu zmieszczą się w małej buźce. Dodatkowo żadne ilości śliny mu nie są straszne, dzięki trzem warstwom jest on super chłonny! Co ważne, obie strony śliniaka to 100% bawełny. Dzięki temu, że jest on dwustronny, mamy dwa śliniaki w cenie jednego.

Śliniak regulowany jest dwoma zatrzaskami, które naprawdę bardzo mocno trzymają, więc nie ma szans że dziecko go ściągnie. Dzięki podwójnej regulacji śliniak będzie nam bardzo długo służył, nawet do dwóch lat!Dodatkowo trójkątny gryzak nie zawiera ftalanów oraz BPA, dzięki czemu jest bezpieczny dla Twojego maluszka. Gryzak nie ściera się i producent też daje nam gwarancje na to, że żadne elementy od niego nie odpadną, bardzo ważna informacja jak dla mnie! Wybrzuszenia na gryzaku na pewno spodobają się maluszkom i dadzą ulgę podczas szorowania nim o dziąsła

Śliniak zrobiony jest z trzech warstw! A więc jedna „niewidoczna” warstwa wykonana również z bawełny, pochłania ślinę i zatrzymuje wilgoć, dzięki temu nasz maluch ma suchy śliniak i uśmiech na twarzy!

Dzięki temu, że gryzak jest zarazem śliniakiem, mamy go zawsze „pod ręką „ oraz zawsze pozostaje on czysty! Dziecko nie wyrzuci go już z wózka czy też nie wyleci mu z rączki. A dzięki pięknym wzorom stworzonym przez producenta, śliniak może służyć nam też jako apaszka.Świetny produkt, zwłaszcza w fazie ząbkowania, ale sprawdzi się też później jako stylowa apaszka. Firma Cheeky Chompers ma bardzo bardzo fajne produkty w swojej ofercie, warto się z nimi zapoznać. Polecam!Paulina

Jestem młodą mamą, dla której najważniejsze jest zdrowe i spokojne dzieciństwo mojej kruszynki. Z całego serca chcę zapewnić jej najlepszą opiekę pod słońcem. Staram się w pierwszej kolejności stawiać na instynkt macierzyński, jednak czasami jak każdy potrzebuję dobrych rad.